سقف اسکای لایت چیست؟

 

اسکای لایت سقفی است که با استفاده از باز کردن بخشی از سقف و تبدیل آن به سقف شیشه ای و یا پلی کربنات به وجود می آید. با توجه به اینکه در این بخش به شکل طبیعی و با استفاده از نور خورشید روشنایی استفاده خواهد شد، این نکته مهم است که از ملزمه ی شفافی همچون شیشه و پلی کربنات استفاده شود.

این سقف با توجه به نوع سلیقه ی مشتری، می تواند ثابت و یا متحرک باشد. در سقف های متحرک، علاوه بر استفاده از نور طبیعی می توان از هوای بیرون نیز استفاده کرد و هوای محل را از این طریق تغییر داد. از طرف دیگر باید گفت که هزینه ی سقف اسکای لایت متحرک از اسکای لایت ثابت بیشتر است.

نتیجه تصویری برای ‪skylight‬‏

مزیت های سقف های شفاف چیست؟

 

  • می توان به شکل طبیعی محیط را روشن کرد (با استفاده از نور خورشید)
  • با توجه به ماهیت ملزمه ی این سقف ها، در برابر دانه های تگرگ و ماسه و هرگونه شرایط هوایی مقاوم است.
  • عایق صدا می باشد.

 

با استفاده از شیشه در این موارد می توانیم دکوراسیون را تغییر دهیم. خب نظرتون در رابطه با شیشه ای کردن سقف هامون نظرتون جیه؟ تراس ها، باغچه های زمستانی، بالکن های سرپوشیده، بالکن های سر باز و رستوران های سر باز، باعچه های سرپوشیده ی کافه و… . برای انجام دادن این کارها با موفق ترین سیستم های شیشه ای آشنا بشید.

سقف های شیشه ای انواع مختلفی دارد؛ این سقف ها به شکل ثابت و متحرک قابل استفاده است. می توان صدها متر سقف ها را شیشه ای کرد و بدون اینکه آسمان از دست برود می توان محیط را روشن کرد.

در سیستم های شفاف از چارچوب های فولاد و آلومینیوم استفاده می شود. به این شکل امنیت این سیستم ها بالاست. با توجه به استفاده از شیشه های حرارت دیده، این سقف ها در برابر همه نوع شرایط هوایی مقاوم می باشد و علاوه بر آن در مواجه با افرادی که سو نیت دارند، دسترسی و رد شدن از این سقف ها، نسبت به سقف های سابق بسیار سخت تر می باشد.

در هوا های بارانی کافه ها و رستوران ها می توانند باغجه های خود را از آن محافظت کنند و در سرویس دهی به مشتریانشان اختلالی به وجود نیاید. در این فضاها از پوشش پارچه ای و براندا استفاده می شود، در حالی که با استفاده از سقف های شیشه ای هم آن کاربرد را دارید و هم امنیت آن بالاتر است.

 

نتیجه تصویری برای ‪skylight‬‏