شیشه های تاشو

شیشه های کشویی

این سیستم ها حدود ۷۰% عایق صوت و حرارت می باشند و مانع نفوذ نزولات جوی و گرد و غبار می باشند.

اینگونه شیشه ها در یک سمت از فریم بصورت کشویی جمع می شوند و یکی از مدرن ترین محصولات ساختمانی طی سال های اخیر می باشند.

سیستم شیشه کشویی به گونه ای طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه پانل ها متحرک می باشند و با توجه به متحرک بودن پانل ها هیچ محدودیتی برای نظافت سطوح خارجی شیشه وجود ندارد.

سیستم شیشه های کشویی برای درب و پنجره هایی که عرض بیشتر از دو متر دارند و در پارتیشن بندی هایی که نیاز است بصورت موقت فضاها از یکدیگر جدا گردد استفاده می شود.

با بکارگیری شیشه های سکوریت ۸ میلی متری و نصب جوینت های پلاستیکی، این سیستم ها حدود ۷۰% عایق صوت و حرارت می باشند و مانع نفوذ نزولات جوی و گرد و غبار می باشند.

در این سیستم ها مشکلاتی از قبیل زنگ زدگی و خوردگی و همچنین دفرمه شدن بر اثر تغییرات دما بعلت وجود بکارگیری پروفیل هایی از جنس آلومینیوم با آلیاژ بسیار مقاوم و آبکاری شده بوجود نمی آید.

بالکن شیشه ای برای تمامی فضاها ی باز از قبیل سالن های همایش، ورودی نمایشگاه ها، آلاچیق، گلخانه ها، بالکن، پوشش دور استخر، رستوران و … قابل استفاده می باشد.

حهت دریافت توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات