بالکن شیشه ای چیست

شیشه هایی با قابلیت جمع شدن متناسب با فضای بالکن های شما

سیستم بالکن شیشه ای، فضایی برای تمام فصول را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

شیشه های بدون فریم

در سیستم شیشه های بدون فریم محیط بالکن خود را مطابق میل خود طراحی خواهید کرد و از مزایای عایق شدن بالکن بهره‌مند خواهید شد. سیستم بالکن شیشه ای جام تراس با هدف تامین محیطی ارام و زیبا برای شما از بهترین متریال استفاده می‌کند و بیمه سامان نیز به مدت یکسال ضمانت محصولات را تضمین خواهد کرد.

سیستم بالکن شیشه ای جام تراس شامل دو پروفیل عمودی است که بصورت تکیه گاه روی سقف، نرده و یا کف ساختمان جاسازی می‌شود. شیشه سکوریت در قاب آلومینیومی جاسازی می‌شود، شیشه سکوریت هایی با ضخامت 6-8-10-12 میلی‌متر که متناسب با کاربرد و فضای بالکن شما بهترین انتخاب را برای باز شدن و تاشدن شیشه ها فراهم می‌سازد. پنل شیشه ای اول براحتی در امکان چرخش 90 درجه را دارد و براحتی در کنار فریم قرار میگیرد. بقیه شیشه ها نیز که برای حفظ زیبایی بالکن و نمای ساختمان هم اندازه برش داده شده اند صورت یک اسلاید امکان حرکت به طرفین فریم را دارد. زمانی که هر یک از شیشه ها صورت افقی به یک سمت حرکت داده می‌شوند، لولاها بصورت پیوسته در ارتباط با شیشه هستند و امکان باز شدن کامل شیشه ها فراهم می‌شود. حرکت شیشه ها به سمت داخل امکان نظافت آسان و راحت شیشه ها را فراهم می‌سازد.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط