در حوزه بالکن‌شیشه ای اصطلاحات فراوانی همچون بالکن شیشه ای، شیشه ای کردن بالکن، بستن بالکن، پوشاندن بالکن، پوشاندن بالکن با شیشه، بالکن، شیشه ی بالکن، بالکن شیشه ای تاشو و … رواج دارد. در این مقاله قصد داریم تا به طور مفصل شما را با شیشه بالکن آشنا کرده و انواع آن ها و همچنین قیمت و نحوه نصب شیشه‌بالکن را به شما توضیح دهیم.

پادکست شیشه بالکنی

اصطلاح شناسی و کاربرد

امروزه، با توجه به اینکه زندگی شهری به طور فزاینده ای خسته کننده و استرس آور شده است، بالکن هایی که  فضای راحتی را در خانه ها فراهم میسازد اهمیتی بیش از پیش یافته اند. سیستم بالکن شیشه ای عمدتاً با حرکت شیشه در ریل های آلومینیومی کار می کند و همه پنجره ها در گوشه مناسبی از بالکن جمع می شود.

در گذشته بالکن ها را با PVC و یا موادی نظیر آلومینیوم می پوشاندند و بدین ترتیب بالکن به یک محیط کاملا بسته مبدل می گردید. این فضا ها را دیگر  نمی شد بالکن نامید زیرا کاربردی متفاوت یافته و همچون سایر فضاها و اتاق های خانه می شدند. لکن امروزه با ظهور بالکن های شیشه ای، این سازوکار منسوخ شده است.

این اصطلاحات به چه معناست؟ به چه دردی می خورد؟

سیستم های بالکن شیشه ای عمدتاً با حرکت شیشه در ریل های آلومینیومی کار می کند و همه پنجره ها در گوشه ی مناسبی از بالکن جمع می شود. امروزه، با در نظر داشتن اینکه زندگی شهری به طور فزاینده ای خسته کننده و استرس آور است، بالکن هایی که  به مردم فضای راحتی در خانه هایشان می دهند، اهمیت بیشتری پیدا می کنند


برای خواندن مطالب درمورد مزایای سیستم آکاردئونی میتوانید:

برای دیدن ویدئوهای بیشتر کلیک کنید.

در گذشته بالکن ها را با PVC و یا هرگونه ملزمه ای همچون آلومینیوم می پوشاندند و آن را کاملاً به یک محیط بسته تبدیل می کردند. بالکن هایی که به این شکل پوشانده می شدند دیگر کاربری بالکن را نداشته و همجون دیگر فضاها و اتاق های خانه می شدند. با به روی کار آمدن بالکن های شیشه ای، این وضعیت از میان برچیده شد. با سیستم بالکن شیشه ای، بالکن ها بدون اینکه کاربری خود را از دست بدهند، در هر زمان که مورد نظر مصرف کننده باشد، باز شده و در گوشه ای جمع می شود، هر زمانی هم که مایل باشند فضای بسته ای داشته باشند با انعطاف پذیری ای که این سیستم دارد این امکان به آسانی مهیا است. بدین شکل بالکن ها برای مصرف کننده ها تبدیل به “فضای آزاد زندگی” شده است.

هنگامی که بالکن ها با PVC و آلومینیوم و دیگر ملزمه پوشانده می شود، نمای بیرونی ساختمان بهم ریخته و ظاهر نازیبایی به خود می گیرد. در حالی که بالکن های شیشه ای به خاطر ماهیت شیشه ای خود شفاف بوده و تاثیری در نمای بیرونی ساختمان ندارند و با معماری عمومی ساختمان همخوانی دارند.

به واسطه ی تغییر بالکن به بالکن شیشه ای، بالکن ها تحت تاثیر تغییرات جوی همچون باران، برف و غیره قرار نمی گیرد. در عین حال بالکن های شیشه ای در برابر سر و صدا، گرد و خاک، برگ، گرده، حشرات، حیواناتی که می توانند به بالکن ها وارد شوند و پسماندهای آن ها و هرگونه موارد ناخواسته ی محیطی قرار نگرفته و مانع می شوند.

سیستم بالکن‌شیشه ای، فضایی برای تمامی فصل‌ها را برای شما ایجاد خواهد کرد. با استفاده از شیشه‌بالکنی فضای تراس شما به شدت جذاب خواهد شد و می‌توانید نهایت لذت را از مناظر بیرون ببرید. درب‌هایی که در قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفت از لولا کمک می‌گرفتند. ولی توسط این فناوری درب‌ها توسط ریل و بدون نیاز به موتور باز و بسته خواهند شد. با تعویض درب‌های قدیمی با درب‌های جدید و استفاده از شیشه‌بالکنی خواهید دید که فضای تراس شما به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد یافت. پر واضح است که توسط شیشه‌بالکنی نور طبیعی بیشتری وارد آپارتمان شده و محیط نورانی تر خواهد شد.

شیشه بالکنی جام تراس

مزایای بالکن شیشه ای

 • نمای یکدست شیشه ای برای فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون و مانع دید.
 • در فصول مناسب سال جام تراس بالکنی این امکان را برای بهره بردار مهیا می کند که سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد.
 • مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی، به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسدود می شود.
 • شیشه های بالکنی جام تراس به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی در دسترس و قابل شستشو می باشند.

سایر خصوصیات شیشه‌بالکنی

 • بزرگ کردن و استفاده بهینه از محیط
 • سهولت در نظافت شیشه ها
 • مانع نفوذ برف و باران و گرد و غبار
 • جلوگیری از ورود و لانه گذاری پرندگان و حشرات
 • ایجاد محلی ایده آل برای پرورش گل و گیاهان
 • قابل اجرا در هر شکلی از بالکن (قوسی، چند ضلعی و …)
 • جام تراس بالکنی با حداکثر ارتفاع ۲/۸۰ متر و حداکثر عرض ۶۵ سانتی متر برای هر پانل قابل اجرا است.
 • این سیستم باهر شکل هندسی اعم از گرد، سهمی، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا می باشد.
 • بالکن شیشه ای ۷۰% عایق صوت و ۶۵% عایق حرارت است.
 • شیشه ها توسط نوار H شکل یا جوینت آلومینیومی که از بهترین مواد مدیکال ساخته می شود در همدیگر قفل می شوند و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند.

مقداری توضیحات فنی و اجرایی سیستم بالکن شیشه‎‌ای

این سیستم بیشتر به عنوان پوشش بالکن ها و تراس ها بوده و از پرمصرف ترین محصولات شرکت است. در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجرا شده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود. پروفیل ها و یراق آلات مصرفی در این سیستم همگی وارداتی است و محصول بهترین کمپانی کشور ترکیه می‌باشد. همچنین کلیه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی‌متر از نوع سکوریت (نشکن) ایرانی می باشند. در این سیستم پانل اول ثابت بوده و بصورت درب باز و بسته می شود و بقیه پانل ها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرند.

در این راستا شرکت مهندسی جام تراس پارس به عنوان اولین طراح و مجری سیستم های متحرک بالکن شیشه ای بصورت تخصصی از مرحله مشاوره، بررسی،طراحی و مهندسی تا پیاده سازی و اجرا تا کنون موفق به اجرای بیش از هزار پروژه موفق در سراسر کشور گردیده است.

در بالکن های شیشه ای از شیشه های سکوریت ۸ میلیمتری استفاده می شود.

اگر بخواهیم فواید شیشه‌بالکنی را خلاصه کنیم:

 • بالکن های شیشه ای به علت ماهیت خود هر زمانی که بخواهیم باز می شود، هر زمانی که بخواهیم بسته می شود و بالکن ها را تبدیل به مکان زندگی قابل استفاده و راحت می کند.
 • بالکن های شیشه ای با هماهنگی و تناسب با نما و معماری کلی سازمان، چشم اندازی منعطف به وجود می آورد.
 • بالکن های شیشه ای به علت قابلیت استفاده ی منعطف آن، تحت شرایط باران، برف و دیگر شرایط محیطی می توان از بالکن به شیوه ی مطلوب خود استفاده کرد (از محیط تاثیر نمی پذیرد).
 • بالکن های شیشه ای به سر و صدا، گرد و خاک، برگ، گرده، حشرات، حیواناتی که می توانند به بالکن ها وارد شوند و پسماندهای آن ها مقاوم است و بدین ترتیب فضای آنجا کاملاً تحت کنترل است.
 • بالکن های شیشه ای با پروفیل های ویژه ای که دارد باعث می شود تا جریان هوای بیرون و درون از یکدیگر مستقل باشند و انرژی داخل را حفظ می کند.
 • بالکن های شیشه ای با استفاده از شیشه های ویژه و بکارگیری سیستم های مغناطیسی در آن می تواند عایق صدا و حرارت خوبی باشد.

بالکن شیشه ای تاشو یکی از مدرنترین محصولات ساختمانی در سال های اخیر است، شیشه های تاشو به دلیل اینکه در یک سمت جمع می شوند و امکان استفاده  از فضاهایی مانند استخر، آلاچیق و بالکن و دیگر مکان ها  در چهار فصل سال را محقق می کند بسیار پر استفاده و محبوب می باشد. همچنین می توان از فضاهای بالکن به بهترین نحو استفاده کرد و در واقع /ان جا را تبدیل به مکان مفیدتری از کل خانه کرد.

این سیستم طوری طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه‌ی پانل ها متحرک می باشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار می گیرد. شیشه ها از نوع سکوریت نشکن به ضخامت ۸ میلیمتر می باشد.

جهت دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

استفاده از شیشه‌بالکن در تهران

استفاده از بالکن شیشه ای در تهران را می‌توان یکی از ضروری ترین کارها دانست. آلودگی هوا و آلودگی صوتی تهران یکی از معضلات اصلی در شهرنشینی تهران است. بالکن شیشه ای می تواند جلوی ورود آلودگی و صدا به داخل واحد را در تهران بگیرد. بالکن شیشه ای در تهران را می توانید از طریق سایت جام تراس سفارش دهید و همچنین می توانید به شکل رایگان از خدمات مشاوره کارشناسان این مجموعه استفاده نمایید. استان البرز نیز مشکل آلودگی هوا و آلودگی صوتی دارد؛ حتی در برخی نقاط شهر که در پای کوه ساخته شده است سرمای شدیدی نیز از راه بالکن وارد خانه می شود و خود بالکن نیز به همین علت قابل استفاده نیست. شرکت جام تراس تا به اکنون در تهران فعالیت‌های گسترده ای داشته و می‌تواند بهترین کار  را برای منازل شما ارائه دهد.
شیشه بالکنی تاشو


برای خواندن مطالب درمورد اسلایدینگ چیست؟ میتوانید:

بنر-تماس-با-ما

بالکن شیشه ای تاشو چیست؟

این سیستم طوری طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه‌ی پانل ها متحرک می باشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار می گیرد. شیشه ها از نوع سکوریت نشکن به ضخامت ۸ میلیمتر می باشد.

اگر بالکنی کوچک دارید و یا می خواهید از بیشترین فضای بالکن خود استفاده کنید بهترین گزینه برای بالکن شما بالکن شیشه ای تاشو است. بالکن شیشه ای تاشو یا در در طی زمان توانسته است محبوبیت و کارایی خود را به همه نشان دهد . به همین دلیل هر سال سهم بزرگ تری از بازار را به خود اختصاص می دهد. در این محصول از اتصالات غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضد زنگ استفاده میشود تا به اندازه کافی برای حمل پانلها مقاوم باشد.

ملزمه ی استفاده شده در این بالکن به غایت مستحکم و با دوام می باشد.

خدمات پس از فروش این شرکت نه تنها در زمان گارانتی و تعهد شده بسیار راحت قابل دسترسی است، بلکه تیم جام تراس به علت اینکه مشتری را ذینفع سازمان خود می داند تا هر زمان به ارائه ی اطلاعات و هرگونه سرویس و کمکی در جهت رفع نیازهای آن شرکت می پردازد.

تیم طراحی این شرکت نیز به علت مجرب بودن و داشتن تجربه ی چندین ساله در همین زمینه به راحتی می توانند فضای مورد نظر شما را درک کرده و طرح مناسب شما را تولید کنند که استفاده از بالکن شیشه ای را برای شما مهیا کنند.

ملزمه ی استفاده شده در این شرکت یا تولید موجه جام تراس و دیگر تولیدکننده های کشور ایران می باشد و یا از شرکت های معتبر ترکیه تدارک شده و برای شما استفاده می گردد. البته تمام این اطلاعات مصرفی در اختیار مصرف کننده جهت شفافیت و آگهی ایشان از روند کار قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید.

قیمت شیشه بالکن (Glass Balcony) چه قدر است؟

برای اطلاع از قیمت انواع محصولات ارائه شده توسط شرکت جام تراس کافی است به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید.

شیشه تراس از جمله تجهیزاتی می باشد که به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات به فضای ساختمان ها و همچنین عایق شدن بنا در برابر صدا و دما بر روی ورودی تراس آپارتمان ها نصب می گردد. به دلیل اهمیت بسیار زیاد امنیت در این سازه ها، از جنس شیشه های سکوریت نشکن تهیه شده و به خوبی در برابر ضربه و همچنین افزایش یا کاهش ای ناگهانی دما مقاومت دارند. جام تراس؛ ارائه دهنده شیشه تراس در اندازه و ابعاد و انواع مختلف در ادامه به معرفی ویژگی های این شیشه ها پرداخته و موارد مهم در خرید آنها را بررسی خواهد نمود.

 

 

شیشه تراس چیست؟

به شیشه های تاشو، ریلی، کشویی و لولایی نصب شده در مقابل تراس ساختمان ها اصطلاحا شیشه تراس گفته میشود که نه تنها در آپارتمان های مسکونی، بلکه در محیط های اداری و ویلاها نیز کاربرد زیادی پیدا کرده اند. با نصب این شیشه ها در مقابل بالکن شرایطی فراهم می گردد تا بتوانید از فضای اختصاص داده شده به این بخش از ساختمان به صورت بهینه استفاده نمایید. تبدیل کردن تراس به گلخانه های کوچک آپارتمانی، ایجاد فضای مناسب برای دورهمی های دوستانه و دو نفره و همچنین جلوگیری از ورود سر و صدای زیاد خیابان و گرد و غبار و آلودگی هوا به درون ساختمان از مهم ترین مزایای این شیشه ها به شمار می روند.

انواع شیشه تراس

شیشه در صنعت ساختمان سازی مدرن کاربرد بسیار زیادی دارد و برخلاف گذشته تنها به عنوان پنجره از آن استفاده نمیشود. به طوریکه می توان کاربرد آنها را در درب های ورودی و داخلی ساختمان ها و همچنین سقف و بالکن و تراس مشاهده نمود. به همین دلیل تنوع در این تجهیزات در سالهای اخیر بسیار زیاد شده و متناسب با محیط حق انتخاب بالایی برای آنها خواهید داشت. به عنوان مثال، از رایج ترین انواع این سازه ها با توجه به نوع شیشه به کار رفته در آنها می توان بهگروه های زیر اشاره نمود:

 • شیشه تراس سند بلاست (شیشه های مات و طرح دار)
 • شیشه رنگی تراس (برنزی، طلایی، قهوه ای و ..)
 • شیشه های معمولی (بدون رنگ و شفاف بوده و حدود ۷ میلیمتر ضخامت دارند)

علاوه بر موارد فوق، این شیشه ها را می توان با توجه به نحوه نصب و باز و بسته شدن نیز در گروه های مختلفی قرار داد که برخی از آنها عبارتند از:
 • شیشه تراس لولایی: این شیشه ها مانند در و پنجره های معمولی بوده و لت های متحرک آن به لولا متصل و با داخل یا بیرون باز و بسته میشوند.
 • شیشه کشویی: شیشه های کشویی با توجه به عرض محیط مورد نظر از چند بخش تشکیل شده و به صورت کشویی در چپ و راست یا یک طرف باز و بسته میشوند.
 • شیشه تاشو یا جمع شو: شیشه های تاشو که به نام های دیگری از قبیل آکاردئونی نیز شناخته شده می باشند، مدرن ترین شیشه بوده و از چند لت متحرک و یک ثابت تشکیل شده اند. بخش های متحرک روی ریل قرار گرفته و پس از حرکت از ریل خارج و در نهایت بر روی بخش ثابت قرار میگیرند.
 • شیشه ثابت: این شیشه ها که به صورت تخت یا زاویه دار و همچنین قوس دار و منحنی نصب میشوند، باز و بسته نشده و تبادل هوا با آنها به درون ساختمان صورت نمیگیرد.

۳ نکته مهم در خرید شیشه تراس

برای اینکه بتواند بیشترین بهره وری را از شیشه های نصب شده در مقابل بالکن بدست آورید، لازم است در خرید آنها به چند موضوع مهم توجه نمایید که عبارتند از:
 • اگر قصد دارید پس از نصب شیشه از بالکن به صورت چند منظوره استفاده نمایید و متناسب با شرایط آب و هوایی شیشه ها را باز و بسته کنید، خرید شیشه های ثابت گزینه ای مناسبی نخواهند بود.
 • جنس شیشه، ریل و قاب و یراق آلات مورد استفاده در آنها اهمیت بسیار زیادی داشته و ارتباط مستقیم با امنیت دارند. لذا بهتر است کیفیت را فدای ارزان بودن قیمت سازه نکنید.
 • نوع شیشه را متناسب با عرض و ابعاد تراس انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر فضای داخلی تراس با کمبود فضا مواجه می باشد، شیشه های کشویی یکی از بهترین گزینه ها به شمار می روند. کارشناسان گروه جام تراس قبل از خرید مشاوره رایگان در این زمینه ارائه می دهند تا انتخاب شایسته ای داشته باشید.

شیشه جمع شو

شیشه جمع شو که با نام های دیگری از قبیل شیشه های ریلی تاشو نیز شناخته شده می باشند، یکی از گزینه های بسیار مدرن و کاربردی برای بالکن و تراس می باشد. این شیشه ها نه تنها از نظر زیبایی در سطح بسیار خوبی قرار گرفته اند، بلکه باز و بسته شدن آنها نیز شرایطی را فراهم می کند تا تبادل هوا در محیط با آنها به آسانی صورت گیرد. جام تراس؛ ارائه دهنده انواع درب شیشه ای جمع شو در ادامه ویژگی های آنها را معرفی و هر آنچه که باید درباره قیمت و کاربردهای این شیشه ها بدانید اشاره خواهد داشت.

شیشه جمع شو چیست؟

شیشه‌بالکنی یا تراس از جمله مواردی می باشند که در سالهای اخیر به منظور استفاده بهینه از فضا، جلوگیری از هدر رفتن انرژی، ممانعت از ورود گرد و غبار و حشرات و آلودگی صوتی مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از گزینه های بسیار کاربردی برای تراس، شیشه های جمع شو می باشند که از چند لت متحرک تشکیل شده اند که درون ریل قرار گرفته و غلتک های مخصوصی در بالای آنها نصب شده است. لت ابتدایی این شیشه ها به صورت لولایی باز و بسته شده و پس از باز شدن روی دیوار قرار میگیرد. پس از باز شدن لت ثابت، بخش بعدی به صورت کشویی درون ریل به سمت لت ثابت حرکت نموده و در نهایت از ریل خارج و روی شیشه ثابت قرار میگیرد. بخش های بعدی نیز همگی به ترتیب ابتدا درون ریل حرکت و سپس از آن خارج پشت سر هم روی بخش های قبلی جمع میشوند. از مهم ترین ویژگی های در نظر گرفته شده برای شیشه های ریلی تاشو، استفاده از درزگیرهایی می باشد که باعث میشوند فضای خالی بین لت های مجاور در زمان بسته بودن درب به طور کامل پوشانده شود. در نهایت باعث میشود تا فضایی بدون گرد و غبار و کاملا عایق در برابر دما و صدا با این شیشه ها فراهم شود. همچنین لازم به ذکر است که سطح داخلی و خارجی این شیشه ها را می توان براحتی تمیز کرد و در آپارتمان ها محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

انواع شیشه جمع شو

شیشه ریلی تاشو که در بخش های مختلفی از ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد دارای انواع متعددی می باشد که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال، با توجه به نحوه باز و بسته شدن و همچنین جنس شیشه ها می توان شیشه جمع شو را در دو گروه قرار داد که عبارتند از:

 • شیشه با دو لت ثابت: این شیشه ها بیشتر برای تراس های عریض مورد استفاده قرار گرفته و برای باز و بسته شدن، نیمی از آنها بر روی لت ثابت سمت چپ و مابقی بر روی بخش ثابت سمت راست قرار میگیرند.
 • شیشه ریلی تاشو با یک لت ثابت: در بالکن های کوچک که عرض کمی دارند، یک بخش ثابت برای این شیشه ها در نظر گرفته شده و مابقی متحرک می باشند.
شیشه تراس

شیشه جمع شو

کاربرد شیشه جمع شو

با توجه به جلوه بسیار مدرن و زیبا و همچنین دید بسیار خوبی که این شیشه ها در حالت تمام باز فراهم می کنند، در صنعت ساختمان سازی جدید کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند. از جمله کاربردهای این شیشه ها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • استفاده از شیشه های ریلی تاشو یا جمع شو در بالکن و تراس
 • نصب و اجرای شیشه ریلی تاشو در اتاق های رو به محوطه ویلا و باغ

هزینه اجرا شیشه جمع شو

هزینه اجرا و قیمت شیشه جمع شو بر اساس چند عامل بسیار مهم تعیین می گردد که از مهم ترین آنها می توان به اندازه و ابعاد شیشه ها اشاره نمود. این کاملا طبیعی است که هر چه تعداد شیشه های مورد استفاده در سازه بیشتر باشد، به همان نسبت نیز قیمت افزایش پیدا خواهد نمود. علاوه براین، جنس شیشه، میزان ضخامت آنها و جنس قاب و نوع فلز به کار رفته برای ریل ها همگی بر هزینه اجرا تاثیرگذار می باشند. برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان فروش جام تراس تماس بگیرید.

سوالات متداول

اگر بالکنی کوچک دارید و یا می خواهید از بیشترین فضای بالکن خود استفاده کنید بهترین گزینه برای بالکن شما بالکن شیشه ای تاشو است. بالکن شیشه ای تاشو یا در در طی زمان توانسته است محبوبیت و کارایی خود را به همه نشان دهد . به همین دلیل هر سال سهم بزرگ تری از بازار را به خود اختصاص می دهد. در این محصول از اتصالات غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضد زنگ استفاده میشود تا به اندازه کافی برای حمل پانلها مقاوم باشد

 • بزرگ کردن و استفاده بهینه از محیط
 • سهولت در نظافت شیشه ها
 • مانع نفوذ برف و باران و گرد و غبار
 • جلوگیری از ورود و لانه گذاری پرندگان و حشرات
 • ایجاد محلی ایده آل برای پرورش گل و گیاهان
 • قابل اجرا در هر شکلی از بالکن (قوسی، چند ضلعی و …)

جام تراس بالکنی با حداکثر ارتفاع ۲/۸۰ متر و حداکثر عرض ۶۵ سانتی متر برای هر پانل قابل اجرا است

به شیشه های تاشو، ریلی، کشویی و لولایی نصب شده در مقابل تراس ساختمان ها اصطلاحا شیشه تراس گفته میشود که نه تنها در آپارتمان های مسکونی، بلکه در محیط های اداری و ویلاها نیز کاربرد زیادی پیدا کرده اند. با نصب این شیشه ها در مقابل بالکن شرایطی فراهم می گردد تا بتوانید از فضای اختصاص داده شده به این بخش از ساختمان به صورت بهینه استفاده نمایید. تبدیل کردن تراس به گلخانه های کوچک آپارتمانی، ایجاد فضای مناسب برای دورهمی های دوستانه و دو نفره و همچنین جلوگیری از ورود سر و صدای زیاد خیابان و گرد و غبار و آلودگی هوا به درون ساختمان از مهم ترین مزایای این شیشه ها به شمار می روند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با بالکن و تراس شیشه ای