اخبار

پارتیشن کشویی

در این مطلب میخواهیم با پارتیشن های کشویی و انواع آن آشنا شویم، همچنین در مورد کاربرد این نوع پارتیشن ها نیز خواهیم گفت پس تا پایان با ما همراه باشید.

اولین سوالی که مطرح میشود این است که پارتیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

پارتیشن در لغت به معنای تقسیم بندی و جدا سازی است؛ امروزه با توجه به محدود بودن فضای منزل و یا ادارات استفاده بهینه از فضای موجود بسیار اهمیت می یابد و این روزها پارتیشن ها این کار را برای ما انجام خواهند داد. با استفاده از انواع پارتیشن میتوان فضاهای مختلف را از هم تفکیک کرد و یا اینکه با استفاده از آن مانع دیده شدن قسمتی از فضای داخلی و یا به عنوان تکیه گاه بصری مبلمان و یا عنصر دکوراتیو از آن استفاده کرد. علاوه بر کاربردهایی که برای پارتیشن ها بیان کردیم باید بگوییم تنها مزیت پارتیشن بندی تفکیک و جداسازی فضا نیست در برخی اوقات از پارتیشن ها به عنوان عایق صوتی و حرارتی نیز استفاده میشود. پارتیشن ها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند و این ویژگی ها و کاربردهای گفته شده برای پارتیشن ها بسیاری از افراد را مجاب میکند که از آن ها استفاده کنند.

انواع پارتیشن کشویی

پارتیشن کشویی نوعی از پارتیشن های متحرک است که در ایجاد فضاهای نیمه خصوصی و یا کاملا خصوصی بسیار کاربردی هستند. این نوع پارتیشن روی یک ریل آلومینومی سقفی و یا کفی حرکت میکند و برای تفکیک فضاها مناسب هستند. استفاده از پارتیشن باعث زیباسازی و نظم بخشیدن و ایجاد فضایی آرام با کمترین مزاحمت صوتی میشود، پارتیشن کشویی همچنین محیطی آرام و کاملا تفکیک شده را بدون عوامل بر هم زننده تمرکز را برای شما فراهم میکند.

فواید پارتیشن های کشویی زیاد است، این نوع پارتیشن ها با انعکاس نور طبیعی محیط را تاریک و خفه نمی کنند، این نوع پارتیشن ها باعث صرفه جویی در هزینه ها میشوند.

حفاظت از حریم خصوصی دیگر فایده این نوع پارتیشن هاست.

ایجاد سبک مدرن در محیط هایی همچون مکان های تجاری باعث جذابیت و جلب نظر مشتریان خواهد شد.

انعطاف پذیری و قابلیت جمع شدگی باعث میشود که به راحتی بتوان از آن ها استفاده کرد.

پارتیشن های کشویی انواع مختلفی دارند از جمله : پارتیشن کشویی خانگی، پارتیشن کشویی اداری و پارتیشن کشویی صنعتی.

پارتیشن های کشویی ویژگی های زیادی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد؛

 • داشتن زیبایی ظاهری بسیار بیشتر از یک دیوار ساده
 • وزن کم و سبک بودن که قابلیت جابجایی را ممکن میکند.
 • اجرای سریع و آسان
 • استقامت و ایستایی کافی
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت هوا
 • قابلیت شستشو
 • قابلیت تغییر و جمع آوری سریع

 

پارتیشن-کشویی-جام تراس

بنر-تماس-با-ما

پارتیشن کشویی جهت استفاده در فضاهایی همچون محیط خانه، شرکت ها، مغازه ها و فروشگاه ها، سالن های ورزشی و ورودی بسیاری از مکان هایی مثل گلخانه ها، رستوران های محیطی و آلاچیق که با فضای بیرون در تماس هستند.

به طور کلی فضاهای کوچکی که نیاز به تفکیک دارند به این نوع پارتیشن های که بدون نیاز به دیوار ثابت هستند مناسب است.

قیمت پارتیشن کشویی

پارتیشن های کشویی بسیار متنوع هستند و قیمت این نوع پارتیشن ها با توجه به جنس، اندازه، مدل و فاکتورهای دیگر تعیین میشود.

به طور کلی قیمت پارتیشن های متحرکی همچون پارتیشن کشویی مناسب تر از پارتیشن ثابت است.

اینکه پارتین های کشویی از چه جنسی ساخته شده اند نیز در تعیین قیمت آن ها بسیار موثر است. پارتیشن کشویی چوبی نسبت به پارتیشن های آلومینومی و یا ام دی اف بیشتر است.

همچنین قیمت پارتیشن کشویی طرح دار نسبت به پارتیشن های ساده کمتر است.


برای خواندن مطالب درمورد سیستم آکاردئونی میتوانید:

پارتیشن کشویی آکاردئونی

این نوع پارتیشن ها که بسیار زیبا هستند که بخاطر متریال به کار رفته در ساخت آن ها میتوانند مزاحمت های صوتی را به حداقل برسانند و فضایی تفکیک شده و آرام را بدون کاهش تلفات دمایی در اختیار شما قرار دهند. پارتیشن آکاردئونی باعث حفظ حریم خصوصی و تقویت آرامش زمانی میشود.

پارتیشن های آکاردئونی را معمولا از جنس MDF، PVC با روکش هایگلاس، چرمی و مدل پنجره دار میسازند و برای جداسازی و مجزا نمودن محیط هایی مثل اتاق کنفرانس، محیط های مسکونی و تجاری، محیط های اداری، مساجد، استخر، سرویس بهداشتی، مطب، مدارس، مهد کودک، بیمارستان، کارخانجات، باشگاه های ورزشی، آرایشگاه، رستوران و …مورد استفاده قرار میگیرند.

در ادامه چند نوع از بهترین پارتیشن های آکاردئونی را به شما معرفی خواهیم کرد:

پارتیشن آکاردئونی چوبی:

این نوع پارتیشن ها را از چوب بامبو میسازند و از لحاظ ظاهری بسیار زیبا هستند و مقاومت بسیار بالایی دارند. این نوع پارتیشن ها را معمولا برای جداسازی محیط های داخلی خانه مورد استفاده قرار میدهند البته در صورتی که با دکوراسیون داخلی خانه نیز باید متناسب باشد، استفاده از این نوع پارتیشن ها کاملا سلیقه ای است. پارتیشن چوبی آکاردئونی این امکان را دارد که بتوان طرح های زیبایی را روی آن خلق کرد و به محیط جلوه خاص بخشید.

پارتیشن های متحرک الومینیومی:

این نوع پارتیشن ها را از جنس آلومینیوم چهار پر میسازند و وزن بسیار کمی دارند و به راحتی جابجا میشوند.

پارتیشن متحرک پانلی:

مناسب ترین وسیله برای جداسازی فضای خاص از محیط این نوع پارتیشن است که از جنس ام دی اف ۱۶* ۶ میلی متری و یا لترون ساخته میشود. عرض هر لنگه پارتیشن ۷۵ سانتی متر در نظر گرفته میشود و این لنگه ها را با استفاده از لولا به هم متصل میکنند. وجود لولا در این نوع پارتیشن ها باعث میشود که به راحتی جمع شوند و به راحتی آن را باز کرد.

پارتیشن آکاردئونی چرمی:

از محکم ترین پارتیشن های ساخته شده این نوع پارتیشن ها هستند. روش نصب این نوع پارتیشن ها متفاوت از نمونه هایی است که تا به حال معرفی کرده ایم؛ نصب پارتیشن چرمی قوطی های ۴ در ۴ سانتی را دو به دو، به دو طرف دیوار متصل میکنند و سپس به وسیله ریل ها و چار چوب آن را مهار میکنند. این نوع پارتیشن ها معمولا ۶۰ سانتی متر ارتفاع دارند.

پارتیشن-کشویی-جام تراس

خرید پارتیشن کشویی

در صورتی که قصد خرید پارتیشن کشویی و سایر پارتیشن ها را دارید به شما توصیه میکنیم به مجموعه جام تراس مراجعه کنید، این مجموعه با تولید انواع پارتیشن های با کیفیت و زیبا و با قیمت مناسب سعی در جلب رضایت مشتریان دارد.

 در سـال ۱۳۸۷شـرکت مهندسـی جـام تـراس بـا نـگاه متفـاوت بـه صنعـت طراحـی سـاختمان در قالـب شـرکت مهندسـی بـا مسـئولیت محـدود فعالیـت خـود را آغـاز نمـود. در طـــی ایـــن سـالها بهرهمندی از ایدههـای خـــاق و نوآورانـــه تحـــت مدیریتـــی یکپارچــه، زمینــه طراحـی و تولیـد سیسـتم در و پنجـره هـای تاشـو و ریلـی را بـه عنـوان یکـی از زیـر شـاخه هـای فعالیـت خـود در کیفیتــی همــگام بــا برندهــای پیشـرو رقـم زده اسـت.


برای خواندن مطالب درمورد شیشه تاشو میتوانید:

مدیریــت یکپارچــه و نظــارت جامــع بــر تمــام ابعـــاد، در مســـیر ارائــه محصـــولات باکیفیت، بهبــود مســـتمر و جلـــب رضایـــت مشـــتریان پایههـای اصلـی مدیریـت درونگروهـی مجموعه جام تراس است. جـام تـراس مســـئولیت برنامه ریزی، هدایـــت و کنتـــرل بخشهای تحـــت نظـــارت خـــود را بـــر اســـاس اهـــداف برنـــد، پشـــتیبانی میکننـد.

جام تراس بــا اتــکا بــه فنــون و قواعــد مدیریــت نویــن در کنــار دانــش و تجربــه مدیــران خــود، بــا طراحــی و تولیــد سیســتم در و پنجرههــای تاشــو و ریلــی ابــداع بزرگــی در عرصــه صنعــت و ســاختمان پدیــد آورده است.

زیربنای ارزشها در جام تراس این است:

خدمت به انسانها، صداقت و مسئولیت پذیری، کار سخت و امین، دانش و تجربه، کار تیمی و در پایان پاسخگویی در اتمام کار.

سوالات متداول

پارتیشن در لغت به معنای تقسیم بندی و جدا سازی است؛ امروزه با توجه به محدود بودن فضای منزل و یا ادارات استفاده بهینه از فضای موجود بسیار اهمیت می یابد و این روزها پارتیشن ها این کار را برای ما انجام خواهند داد. با استفاده از انواع پارتیشن میتوان فضاهای مختلف را از هم تفکیک کرد و یا اینکه با استفاده از آن مانع دیده شدن قسمتی از فضای داخلی و یا به عنوان تکیه گاه بصری مبلمان و یا عنصر دکوراتیو از آن استفاده کرد

 • داشتن زیبایی ظاهری بسیار بیشتر از یک دیوار ساده
 • وزن کم و سبک بودن که قابلیت جابجایی را ممکن میکند.
 • اجرای سریع و آسان
 • استقامت و ایستایی کافی
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت هوا
 • قابلیت شستشو
 • قابلیت تغییر و جمع آوری سریع

در صورتی که قصد خرید پارتیشن کشویی و سایر پارتیشن ها را دارید به شما توصیه میکنیم به مجموعه جام تراس مراجعه کنید، این مجموعه با تولید انواع پارتیشن های با کیفیت و زیبا و با قیمت مناسب سعی در جلب رضایت مشتریان دارد.

22سپتامبر 2021
پارتیشن-کشویی-جام تراس

پارتیشن کشویی در این مطلب میخواهیم با پارتیشن های کشویی و انواع آن آشنا شویم، همچنین در مورد کاربرد این نوع پارتیشن ها نیز خواهیم گفت پس تا پایان با ما همراه باشید. اولین سوالی که مطرح میشود این است که پارتیشن چیست و چه کاربردی دارد؟ پارتیشن در لغت به معنای تقسیم بندی و […]

18فوریه 2021

شیشه بالکنی از مدرن ترین تجهیزات مورد استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری می باشد که نمایی بسیار مدرن و زیبا را به بنا می دهد. این شیشه ها که نشکن و مقاوم می باشند، باعث میشوند تا بتوان از فضای اختصاص یافته به بالکن و تراس بهینه استفاده نمود و از […]

13فوریه 2021

شیشه آکاردئونی شیشه آکاردئونی یکی از بهترین زیر مجموعه های شیشه های تاشو می باشد که دارای بدنه ای از جنس سکوریت بوده و باز و بسته شدن آن ها همانند کلیدهای ساز آکاردئون است. این شیشه ها به دلیل زیبایی و همچنین عایق بودن بسیار بالا در برابر صدا و نم و رطوبت از […]

13فوریه 2021
درب-ریلی-لولایی-جی تی ار

درب لولایی و ریلی چیست دو نوع از درب های شیشه ای می باشند که برای ورودی ساختمان های تجاری و مراکز خرید و مغازه ها و همچنین ادارات و فضای داخلی مراکز آموزشی و درمانی و غیره مورد استفاده قرار میگیرند. این درب ها دارای بدنه تمام شیشه بوده و باز و بسته شدن […]

13فوریه 2021

پارتیشن ریلی یا متحرک یکی از بهترین سازهها و تجهیزات قابل حمل‌وجا به جایی برای استفاده بهینه از سالن های بزرگ اداری و تجاری و حتی منازل می باشد که جلوه ای کاملا مدرن را در محیط ایجاد خواهد نمود. این پارتیشن ها به عنوان یک جداکننده برای مدیریت بهتر فضای داخلی ساختمان ها استفاده […]

06فوریه 2021

همه چیز درباره سقف شیشه ای سقف شیشه ای از مدرن ترین تجهیزات به کار رفته در ساختمان ها می باشد که نه تنها منجر به زیباتر شدن بنا می گردد، بلکه در کاهش مصرف انرژی نیز موثر عمل می کنند. این گروه از سقف ها دارای انواع مختلفی بوده و شیشه های به کار […]

06فوریه 2021

سقف پلی کربنات از جدیدترین و مقاوم ترین سقف های شفاف می باشد که در بخش های مختلف ساختمان سازی کاربرد داشته و مقاومت بالایی در برابر شرایط دمایی و محیطی دارند. این گروه از سقف ها از ورق های تخت یا چند جداره با ضخامت های متفاوتی تشکیل شده اند که عدم تبادل حرارتی […]

06فوریه 2021
اسلایدینگ-جی تی ار

اسلایدینگ اسلایدینگ به زیر مجموعه ای از درب های شیشه ای گفته میشود که برای ورودی فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری مورد استفاده قرار میگیرند و با محدودیت در فضا غلبه می کنند. این درب ها از شیشه های سکوریت بسیار مقاوم ساخته شده و بر اساس نحوه عملکرد، نوع و ضخامت و […]

04سپتامبر 2018
شیشه ریلی بالکنی جام تراس

در حوزه بالکن‌شیشه ای اصطلاحات فراوانی همچون بالکن شیشه ای، شیشه ای کردن بالکن، بستن بالکن، پوشاندن بالکن، پوشاندن بالکن با شیشه، بالکن، شیشه ی بالکن، بالکن شیشه ای تاشو و … رواج دارد. در این مقاله قصد داریم تا به طور مفصل شما را با شیشه بالکن آشنا کرده و انواع آن ها و […]

30جولای 2018

بالکن شیشه ای امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. شهر زیبای بوشهر از نظر اقلیم هوایی در شرایط خاصی قرار دارد، در تابستان گرمای شدید بیرون عملاً بالکن ها را غیر قابل استفاده کرده است؛ […]

30جولای 2018

بالکن شیشه‌ای امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. شهر زیبای زاهدان از نظر اقلیم هوایی در شرایط خاصی قرار دارد، در تابستان گرمای شدید بیرون عملاً بالکن ها را غیر قابل استفاده کرده است؛ از […]

30جولای 2018

بالکن شیشه ای امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. شهر زیبای کرمان از نظر اقلیم هوایی در شرایط خاصی قرار دارد، در تابستان گرمای شدید بیرون عملاً بالکن ها را غیر قابل استفاده کرده است؛ […]

30جولای 2018

بالکن شیشه ای امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. پایتخت ادب و فرهنگ شهر شیراز از نظر اقلیم هوایی در شرایط خاصی قرار دارد، در تابستان گرمای شدید بیرون عملاً بالکن ها را غیر قابل […]

30جولای 2018

بالکن شیشه ای امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. شهر زیبای یاسوج از نظر اقلیم هوایی در شرایط خاصی قرار دارد، در تابستان گرمای بیرون عملاً بالکن ها را غیر قابل استفاده کرده است؛ از […]

30جولای 2018

بالکن شیشه ای امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. شهر زیبای شهرکرد از نظر اقلیم هوایی در شرایط خاصی قرار دارد، در تابستان گرمای بیرون عملاً بالکن ها را غیر قابل استفاده کرده است؛ از […]