شرکت جام تراس جزو شرکت های پیشرو و اولین های این سکتور بوده و سالها تجربه در این زمینه و درس آموخته های متعدد در زمینه های تولید و اجرا و طراحی، یک انتخاب مطمئن برای مصرف کننده می باشد.

 

تیم اجرایی این شرکت بعد از سالها فعالیت بسیار مجرب و کاردان می باشد و لذا می توانند در اجرای کار شما کمال دقت و صحت را به کار برده و کاری بی نقص تحویل دهند.

 

خدمات پس از فروش این شرکت نه تنها در زمان گارانتی و تعهد شده بسیار راحت قابل دسترسی است، بلکه تیم جام تراس به علت اینکه مشتری را ذینفع سازمان خود می داند تا هر زمان به ارائه ی اطلاعات و هرگونه سرویس و کمکی در جهت رفع نیازهای آن شرکت می پردازد.

 

تیم طراحی این شرکت نیز به علت مجرب بودن و داشتن تجربه ی چندین ساله در همین زمینه به راحتی می توانند فضای مورد نظر شما را درک کرده و طرح مناسب شما را تولید کنند که استفاده از بالکن شیشه ای را برای شما مهیا کنند.

 

ملزمه ی استفاده شده در این شرکت یا تولید موجه جام تراس و دیگر تولیدکننده های کشور ایران می باشد و یا از شرکت های معتبر ترکیه تدارک شده و برای شما استفاده می گردد. البته تمام این اطلاعات مصرفی در اختیار مصرف کننده جهت شفافیت و آگهی ایشان از روند کار قرار می گیرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید.