همواره با آغاز فصل سرما در کشور، استفاده از طلق برای پوشاندن بالکن ساختمان ها توسط عده ای افزایش می یابد؛ بدیهی است که این امر به دلیل محافظت بالکن از ریزش های جوی و تبعات بعد از آن ( یخ زدگی، گل و لای، ترک خوردن ملزمه ی کف بالکن و …) و در مرحله ی بعد قابل استفاده کردن آن فضا در این فصل می باشد.

هر اقدامی مبتنی بر یک نیاز است و این اقدام نیز به همچنین، اما نکته ی قابل توجه در  این مورد این است که زمان پوشاندن سقف با طلق مدت هاست که با پایان رسیده و به لطف پیشرفت تکنولوژی امروز دیگر می توان بالکن را جزئی از فضای داخل منزل به حساب آورد.

شیشه بالکنی محصولی است که توسط شرکت جام تراس برای رفع همین نیاز سال ها پیش تدارک شده است که فواید بسیار زیادی دارد که استفاده از آن را بسیار منطقی و توجیه پذیر کرده است. برای مطالعه در رابطه با بالکن شیشه ای و فواید بالکن شیشه ای روی نام آن ها کلیک کرده و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در زیر تصاویری از پروژه های بالکن شیشه ای اجرا شده توسط جام تراس را می‌بینید.

Image result for glass balcony systems

 

Related image

 

Related image

استفاده از طلق همواره مشکلات مربوط به خود را دارد: ظاهر نامناسب، کیفیت بد عایق و مشکلات دیگری که با جریان باد بوجود می آید. به همین دلیل حتماً بالکن شیشه ای جایگزین شایسته ای برای آن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با بالکن و تراس شیشه ای