پنلهای شیشه ای کشویی بدون قاب

پنلهای شیشه ای کشویی و بدون قاب جام تراس هم برای درب و هم برای پنجره به کار میروند و به دلیل سفارشی بودن میتوان صرف نظر از شرایط مختلف اعم از عرض، ارتفاع و میزان خمیدگی دلخواه؛ هر نوع مورد نظری را فراهم نمود.

در ساخت این پنلها هیچ فریم عمودی یا اتصالی به کار نرفته است و تمام سخت افزار مورد نیاز تنها در کف و سقف کارگذاشته شده است تا دیدی بدون محدودیت از نمای بیرون یا داخل به شما ارائه کند.

بالکن شیشه ای جام تراس را میتوان در دهانه های بزرگ و کوچک به کار برد.هنگام باز کردن در، سیستم شیشه ای فضای یکپارچه ای در ساختمان را فراهم میکند که این امکانی فوق العاده است برای افزایش نور طبیعی محیط و یا افزایش فضای مورد نیاز شما.

لولای تمام پنلها باز شده و همهی آنها روی هم قرار میگیرند، قابلیتی که در آب و هوای مختلف بسیار به کار می آید. این سیستم در مقابل صدا، آلودگی، خورندگی آب دریا و وزش باد با سرعت ۱۰۰ مایل در ساعت تست شده است.

تمام شیشه ها از نوع چند لایه یا حرارت دیده و یا ترکیبی از هر دو هستند، استانداردی که نشان از ایمنی بالای محصولات جام تراس دارد. انواع شیشه های محافظ در مقابل UV خانه ی شما را در مقابل اشعه های مضر خورشید محافظت میکند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با بالکن و تراس شیشه ای