پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

امروزه پارتیشن ها در تفکیک فضاها نقش به سزایی دارند و بهترین گزینه برای تفسیمانت هوشمندانه فضاها محسوب می گردند.
استفاده از پارتیشن شیشه ای علاوه بر تفکیک فضاهای داخلی جنبه دکوراتیو نیز دارد.
پارتیشن شیشه ای در معماری مدرن امروزی به ما این امکان را می دهد تا فرمی ایده آل و مطابق با خواسته فضای خود داشته باشیم.
با پارتیشن شیشه ای ما می توانیم استفاده حداکثری از نور را در محیط داشته باشیم ، که البته در مواردی برای محدود کردن دید در استفاده از پارتیشن شیشه ای می توان از شیشه های رنگی و سند بلاست استفاده کرد.
در حال حاضر در معماری مدرن امروزی ، پارتیشن شیشه ای نقش به سزایی در محیط های کاری ایفاد می کند، زیرا علاوه بر حفظ حریم شخصی .و کنترل جمعی پرسنل ، راحتی ارتباط بین کارکنان را میسر می سازد.
پارتیشن شیشه ای در قاب ها و فریم های مختلفی در بازار ارائه می شود، بطوریکه با داشتن شبکه هایی از کانال های هندسی موجب افزایش مقاومت ضربه ای اسکلت می شوند.
مزیت پارتیشن های شیشه ای:
• نمایی مدرن: پارتیشن های شیشه ای می توانند فضاهای داخلی را مدرن ساخته ودر نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خود جلب نمایند.
• حریم خصوصی: با وجود این مسئله که امروزه اکثر افراد تمایل به داشتن حریم خصوصی برای خود هستند، با بکار گیری شیشه های رنگی و کدر در پارتیشن های شیشه ای می توان این مسئله را نیز حل نمود.
• صرفه جویی: با توجه به راحتی نصب و قابلیت جابه جا نمودن پنل های شیشه ای ، می توان در صورت نیاز به جابجایی بدون هیچ گونه مشکلی این امر را برطرف نمود.
• کاهش صدا: با استفاده از پارتیشن های شیشه ای بلاخص پارتیشن های شیشه ای دو جداره می توان تا میزان قابل ملاحظه ای ،آلودگی صوتی را کاهش داد.
• استفاده حداکثر از نور طبیعی: استفاده از پارتیشن های شیشه ای امکان انتشار بیشترین نور را در فضا ممکن می سازند در نتیجه این موضوع نه تنها موجب صرفه جویی در استفاده از نورهای مصنوعی می گردد، بلکه با وجود نور طبیعی آسایش و سلامتی کاربر یا کاربران را نیز فراهم خواهد نمود.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغان خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس