سیستم دیوارهای شیشه ای داخلی (پارتیشن شیشه ای)

سیستم پارتیشن های شیشه ای جام تراس مزایای استفاده از شیشه را به محل کار شما می آورد ، به عنوان مثال : شفافیت، نور طبیعی روز، تطبیق پذیری با هر شرایطی، صرفه جویی در فضا، و هزینه ی پایین تر نسبت به امکانات مشابه. این پارتیشن ها ی شیشه ای در انواع طرحهای مینیمالیستی صاف صیقلی و یا مات و نیمه شفاف به طراحان داخلی این امکان را میدهند که با توجه به نیازهایشان بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند.

پارتیشن شیشه ای به همراه درب های کشویی

پارتیشن شیشه ای هنگامی که همراه با درب های شیشه ای کشویی بدون فریم به کار برده میشوند، در کنار افزایش وسعت دید به محیط داخلی جلوه ای ساده و در عین حال بسیار شیک و بی نقص میدهند. این سیستم مخصوصا در مکانهایی که محدودیت فضا وجود دارد بیشتر خودنمایی میکند. یک عدد ریل براق آلومینیومی بالایی و شیار راهنمای بسیار باریک پایینی امکان لغزش بسیار نرم و روان پنلهای شیشه ای را فراهم میکند.

پارتیشن شیشه ای به همراه درب چرخان

این سیستم مزایای زیبایی شناسی استفاده از پارتیشن شیشه ای را در کنار فواید شیشه های فریم دار با هم دارد. به کار بردن کانالهای فلزی در سقف، کف و دیوار بدون مختل کردن محدوده ی دید انتقال صدا را از بین میبرد. پارتیشن های شیشه ای با فریم همچنین سطوع غیر هم سطح و غیر تراز را که با عث دشواری در نصب میشوند همسطح میکند.

پنلهای پیشرفته برای ایجاد حریم خصوصی به همراه درب های شیشه ای کشویی

برای ایجاد حریم خصوصی این سیستم به همراه شیشه های با درجه ی دلخواه شفافیت عرضه میشود. استفاده از فریم های فلزی در این نوع از پارتیشن های شیشه ای استقامت بالاتر را در کنار عایق صدا بودن ارائه میکند. در هنگام بسته بودن، لبه ی در به محکمی درون شیار موجود در فریم آلومینیومی قرار میگیرد.

پارتیشن شیشه ای همراه با درب های چوبی

این سیستم به همراه خود مفهومی جدید و خلاقانه را به ارمغان آورده است: سردی دیوارهای شیشه ای درکنار گرمای درب چوبی. گزینه ای بسیار جذاب که میتواند در انواع طراحی های تجاری سنتی و مدرن بکار رود. با وجود ترکیب متفاوت مواد به کار رفته ، این سیستم همچنان زیبایی و سادگی خود را حفظ کرده و هیچکدام از چفت و بست های بکار رفته در درب دیده نمی‌شود.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات