حداکثر شفافیت

دلیل اصلی که یک معمار یا طراح ساختمان از شیشه در ساختن نرده استفاده میکند، بکار بردن حداکثر شفافیت در امر طراحی است. این امر همچنین باعث به وجود آمدن یک دید بدون مانع از انواع جنبه های داخلی ساختمان در کنار مسائل ایمنی و در نظر گرفتن راحتی است.

استفاده از نرده های شیشه ای روز به روز نقش برجسته تری در طراحی بناهای مسکونی ایفا میکند. در همین راستا جام تراس دست به تولید و ساخت نرده های شیشه ای در انواع مختلف و متناسب با معماری ساختمان مورد نظر شما زده است. نرده های شیشه ای جام تراس نه تنها از نظر ظاهری دارای جلوه ای بسیار جذاب هستند بلکه از مزایای بیشمار دیگری نیز برخوردار می‌باشند.

 

نرده ای فوق العاده

یک نرده ی شیشه ای حفاظ و مانعی بسیار کار آمد در اطراف بالکن شما است، فارق از اینکه چقدر بزرگ یا کوچک باشد. زیبایی استفاده از نرده‌ی شیشه ای در بالکن این است که مانعی در مقابل دید شما به وجود نمی آورد و خللی در نمای ساختمان پدید نمی آید.

نرده ی شیشه ای جام تراس به دلایل مختلفی یک انتخاب عالی به شمار می‌رود. احتمالا اولین و مهم ترین دلیل محبوبیت آنها خاصیت نامرئی بودن شیشه است و این یعنی در هنگام نصب بودن نرده شیشه ای دید شما به هیچ عنوان مختل نمی‌شود. دیدن مناظر اطراف مساله ای بسیار مهم است، خواه نمایی از باغچه، استخر، نمایی از شهر، جنگل یا ساحل پیش رو باشد. شما می‌توانید از نرده های شیشه ای جام تراس در هر نوع معماری استفاده کنید و استفاده از آن تنها محدود به بناهای مدرن و امروزی نمی‌شود.

درست همانند جذابیت فوق العاده ی نرده های شیشه ای، این ساختار ایمنی بسیار بالایی نیز دارد. در ساخت آنها از شیشه های ایمنی مقاوم همراه با لایه ی داخلی PVB استفاده شده و این امر باعث دوام و مقاومت بینظیر این محصول شده است. دوام و ایمنی نرده های شیشه ای جام تراس از این محصول یک انتخاب ایده آل برای محیط هایی ساخته که کودکان در آن حضور دارند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات