استفاده از شیشه کاری در ساخت انواع بناها و برج های گوناگون، به دلیل جلوه ی مدرن و قابلیت های مختلف آن تبدیل به رویه ای معمول شده است. بسیاری از مشتریهای ما به منظور تغییر طراحی ظاهری و مدرن کردن معماری بنای خود اقدام به سفارش پنلهای شیشه ای برای استفاده در بالکن و بنجره های خود میکنند. این واحد های شیشه ایِ عایق، گاهی اوقات در چند لایه ی مختلف در ساخت یک پنجره به کار میروند. بعضی از آنها دولایه و برخی دیگر سه لایه هستند.

نمای شیشه ای ساختمان مدرن

پنلهای عایق به کار رفته در بالکن مصرف انرژی را کنترل کرده و به کاهش صدا کمک میکنند. همچنین با مقاومت حرارتی بالای خود برای افزایش دمای محیط داخلی در فصل زمستان نیاز به مصرف انرژی را کاهش داده و فصول گرم نیز مانعی در برابر نفوذ گرمای طاقت فرسای بیرون میشوند. پنلهای شیشه ای جام تراس را میتوان در رنگهای مختلف مانند آبی کم رنگ یا سبز دریایی سفارش داد که باعث میشود در طول تابستان اتاق شما نیز به همین رنگ در بیاید.این پنلهای دو و سه لایه به وسیله ی خلاء و یا گازهای مخصوصی از هم فاصله گرفته اند و همین موضوع از آنها عایق های حرارتی بسیار مفیدی ساخته است. این نوع از شیشه ها همچنین با جلوگیری از میعان آب در سطح داخلی خود مانع از تراکم قارچ و جلبک های سمی میشوند.

کمپانی جام تراس عرضه کننده و مجری انواع طرح ها و ساختار های شیشه ای از قبیل : پنجره های چند لایه، بالکن شیشه ای، شیشه های نمای تاشو، اتاقکهای شیشه ای بهاره و تابستانه، انواع دربهای شیشه ای تااشو، جمع شونده و کشویی، انواع سایبانهای ثابت و متحرک و غیره میباشد. جام تراس میتواند به شما در گسترش فضای ساختمان اصلی در کنار بالکن با استفاده از پنلهای شیشه ای بسیار باکیفیت کمک کند. این پنلهای شیشه ای از بالکن شما در برابر هوای بد، نفوز آب و رطوبت محافظت میکند و همزمان با فراهم کردن راه نفوز اشعه ی ماوراء بنفش خورشید باعث از بین رفتن باکتری و میکروبهای مضر میشود.

کادر مجرب جام تراس تمام خدمات نصب و اجرای پنلهای شیشه ای را در محل کار و منزل شما ارائه میدهند. شیشه های جام تراس در انواع شفاف، مات و رنگی عرضه میشوند.

استفاده از شیشه در معماری

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات