از شیشه های سند بلاست میتوان در معماری شیشه ای استفاده های فراوانی و موثری کرد، خواه به عنوان زینتی و دکوری، ایجاد حریم خصوصی و یا استفاده به عنوان کفپوش ضد لغزش.

فرایند ساخت این شیشه های به این صورت است که شلیک ذرات شن با سرعت بالا به سمت شیشه باعث مات و ابری شدن آن میشود. جام تراس توانایی ارائه ی شیشه های سندبلاست با ابعاد بسیار بزرگ تا ۳ در ۶ متر با ایجاد طرح و اگوی متناسب با ساختمان شما را دارد.

تغریبا هر نوع طرح و نقشی را به کمک متد سندبلاست میتوان روی شیشه ایجاد کرد، از نقوش پیچیده تا میزان شفافیت متغییر.SandBlasted Glass | Decorative Glass

فرایند سندبلاست کردن درست مانند نیمه شفاف/مات کردن سطوح شیشه های مکانهای اختصاصی است با این امتیاز که در این روش میتوان سطح شیشه را کمی خشن و زبرتر کرد. این حالت از شیشه بیشتر به عنوان کفپوش استفاده میشود زیرا به خاطر وجود حالت خاص سندبلاست از لغزندگی شیشه جلوگیری میشود.

طرح و نقش های موجود برای شیشه های سنتدبلاست ضد لغزش نیست بسیار زیاد است. هر دو مدل سندبلاست کامل و مقطعی ماتریکسی  قابلیت ضد لغزش را دارا میباشند و میتوان آنها را در میزان شفافیت متفاوت سفارش داد.

مثل همیشه جام تراس میتواند متناسب با سلیقه و نیاز شما طرح و نقش سندبلاست دلخواه از انواع کامل و نقطه ای را فراهم کرده و به کمک متخصصین خود در محل نصب کند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات