شیشه های نمایشگاه های فروشگاهی

شیشه مجتمع تجاری:

با توجه به پیشرفت فناوری در عرصه های مختلف زندگی بشر، امروزه فناوریهای مدرن صنعت شیشه نقش به سزایی در زیبا سازی مجتمع های تجاری و بهینه سازی مصرف انرژی ایفا می کنند.

در نتیجه با بکارگیری شیشه های خاص در مجتمع های تجاری علاوه بر ایجاد نمایی زیبا، جلوگیری از اتلاف انرژی ، آلودگی های صوتی نیز تا میزان قابل توجهی کاهش یافته و محیطی امن و آرام را برای کسبه فراهم می کنند.

انواع شیشه های کاربردی در مجتمع های تجاری:

شیشه های ضد ضربه:

این نوع شیشه ها از چند لایه تشکیل شده اند و بر پایه محاسبات مهندسی طراحی و تولید می شوند.

بسته به نیاز کاربر شیشه ها در اشکال و ابعاد متنوع تولید می شوند و کاربرد آن ها در اماکنی که از نظر امنیتی و حفاظتی در برابر انفجار، اغتشاش ، زلزله، سرقت مسلحانه و … حائز اهمیت بسیار هستند مانند بانکها ، مجتمع های تجاری ، فرودگاه ها ، ویترین طلا فروشی ها بکار می روند.

شیشه های اسپایدر:

شیشه های اسپایدر، بعنوان شیشه های مجتمع تجاری در نمای ساختمان هایی که فاقد فریمی مشخ هستند بکار می روند.

بسته به وزن شیشه، ارتفاع و طرح مورد نیاز از شیشه های اسپایدر مخصوص برای مجتمع های تجاری استفاده می شود، در نتیجه نمای یکدست شیشه های زیبا برای مجتمع تجاری خواهیم داشت.

شیشه های چند لایه:

امروزه از شیشه های چند لایه در مواردی مانند شیشه های ضد گلوله، شیشه های مجتمع تجاری، نماهای شیشه ای؛ ضد سرقت و انفجار و… استفاده می گردد.

این نوع شیشه ها بعنوان شیشه های مجتمع تجاری به خاطر کاهش قابل توجه سرو صدا، جلوگیری از اشعه مضر فرابنفش و ایمنی بالا زیاد استفاده می شوند.

شیشه های play Flash:

در ساخت این شیشه از یک لایه ورق خاص استفاده شده ، زمانیکه از زوایای گوناگون به شیشه نگاه می کنیم به رنگ های مختلف به چشم می آیند در صورتیکه از داخل تنها به صورت یک لایه آبی کمرنگ دیده می شوند.

این شیشه ها بعنوان شیشه های مجتمع تجاری به منظور ارتقا سطح کیفیت طراحی های داخلی و خارجی به کار می روند.

شیشه های PolyGlow:

این شیشه ها با توجه به جذب نور در روز و انتشار آن در شب می تواند در شرایط اضطراری قطع برق در مجتمع های تجاری به عنوان تابلوهای راهنما مورد استفاده قرار گیرد.

این شیشه ها با توجه به جلب توجه مشتریان در شب ، یکی دیگر از شیشه های کاربردی مجتمع های تجاری محسوب می گردند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات