شیشه بالکنی

شیشه بالکنی

محصولی مدرن می باشد که در درون خود قابلیت های زیادی را به همراه دارد. شیشه بالکن می تواند به شما در استفاده هر چه بهتر از بالکن یا تراس کمک کند.این محصول دارای خصوصیاتی  کاملا منحصر به فرد می باشد.اگر نگاهی گذرا به بالکن واحد های مختلف بیندازیم در اکثر موارد چیزی جز کثیفی و به هم ریختگی مشاهده نمی کنیم. دلایل این اتفاق نیز عدم پوشش مناسب برای بالکن یا تراس می باشد.

به خاطر وجود گردو خاک، ریزش برف و باران، حیوانات و حشرات مزاحم و دلایل متعدد دیگر، ساکنان کمتر علاقمندند که از بالکن یا تراس استفاده نمایند. در شهر های بزرگ به خاطر وجود آلودگی صوتی و هوا تقریبا محال است که بتوان در بالکن نشست و از مناظر بیرونی لذت برد. مشکلات گفته شده در بالا با به کارگیری شیشه بالکن حل می شود. یعنی با شیشه بالکن دیگر خبری از گردو خاک، حیوانات و حشرات موذی و صداهای مزاحم  نیست و می توان با آسودگی خاطر در بالکن یا تراس نشست و از دیدن مناظر بیرون لذت برد. شیشه بالکنی تا هفتاد درصد عایق صدا می باشد.

در واقع می توان با نصب شیشه بالکن صدا را مدیریت کرد و از شنیدن صداهای ناهنجار جلوگیری کرد.پس می توان بدون اینکه سروصدا مارا اذیت کند در بالکن یا تراس نشست و به استراحت پرداخت.یکی دیگر از معضلات بالکن ها،سرما و گرما در فصول مختلف سال می باشد. به عبارت بهتر سرما و گرما مانعی می شود که بتوان در بالکن یا تراس نشست. شیشه بالکن این معضل را نیز حل نموده است. شیشه بالکن هفتاد درصد پوشش برودتی ایجاد می کند. شرکت جام تراس اولین شرکتی بوده که در این رده محصولی سرمایه گذاری نموده و با افتخار در طول سالیان مختلف در خدمت مشتریان عزیز بود است.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با بالکن و تراس شیشه ای