کشویی داخلی Indoor

 

سیستم کشویی Indoor از نظر عملکرد همانند پنجره های آلومینیومی کشویی قدیمی است، با این تفاوت که تعداد پانل ها نامحدود و مابین آنها هیچ ستون یا عضو عمودی(وادار) وجود ندارد. علاوه بر این هر پنل ۴ چرخ دارد که باعث حرکت بسیار آسان شیشه ها می شود. جمع شدن پانل ها در یک طرف ریل است و بر خلاف سیستم بالکنی در زمان جمع شدن از ریل خارج نمی گردد. ارائه سیستمی شیشه ای با عرضی نامحدود و امکان باز شدن کلیه پانل ها، تلاش شرکت جام تراس برای ارائه محصولی با بیشترین حق انتخاب برای مشتریان است.

جام تراس کشویی داخلی Indoor

اینگونه شیشه ها در یک سمت از فریم بصورت کشویی جمع می شوند و یکی از مدرن ترین محصولات ساختمانی طی سال های اخیر می باشند.
این سیستم در دو مدل outdoor & indoor ارائه شده و از نظر عملکرد همانند پنجره های آلومینیومی کشویی قدیمی می باشد، با این تفاوت که تعداد پانل ها نامحدود بوده و ما بین آنها هیچ ستون یا عضو عمودی(وادار) وجود ندارد. علاوه بر این هر پنل دارای ۴ چرخ می باشد که منجر به حرکت بسیار آسان شیشه ها می شود. جمع شد پانل ها در یک طرف ریل است و بر خلاف سیستم بالکنی در زمان جمع شدن از ریل خارج نمی گردد. پروفیل ها از جنس آلومینیوم و یراق آلات فلزی و ضد زنگ می باشد.
عدم وجود پاگیر در کف در سیستم کشویی indoor (ضخامت ریل پائین کمتر از ۷ میلیمتر است. یعنی تقریباً کمتر از ضخامت یک مداد).

مزایای استفاده از سیستم کشویی

  1. نمای یکدست شیشه ای زیبا در هر طول کار
  2. باز و بسته شدن آسان پانل ها
  3. عدم وجود پاگیر در کف در سیستم کشویی Indoor (ضخامت ریل پائین کمتر از ۷ میلیمتر است. یعنی تقریباً کمتر از ضخامت یک مداد)

جام تراس کشویی داخلی Indoor

خصوصیات جام تراس کشویی

  1. ارتفاع ۳ متر و عرض حداکثر  120سانتیمتر برای هر پانل از خصوصیات جام تراس کشویی است.
  2. شیشه ها در سیستم جام تراس کشویی ۱۰ میلیمتر می باشد.
  3. شیشه ها توسط نوار h شکل یا جوینت آلومینیومی در همدیگر قفل شده و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند. (نوارها وارداتی از کشور ترکیه است و ساخت داخل نمی باشد)

جام تراس کشویی داخلی Indoor

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با سیستم کشویی داخلی