تجاری دو چرخ

سیستم تحاری دو چرخ به بیانی بهترین طراحی برای اجرای درب های فروشگاه ها و نمایشگاه ها بوده و همچنین به عنوان پارتیشن اداری نیز کاربرد فراوانی دارد. در این مدل تنها یک ریل در سقف اجرا شده و پانل های شیشه ای به صورت آویز توسط بلبرینگ های قوی در آن حرکت می کنند. پانل ها در زمان ایستایی کامل توسط قفل های پنهان کف قفل و ثابت می‌شوند و در زمان باز شدن آنها دیگر هیچ گونه پروفیل یا شی پاگیری در کف وجود نخواهد داشت. بدین شکل می توان بالاترین کاربری و راحتی را در این سیستم های برای مصرف کننده به وجود آورد.

جام تراس تجاری دو چرخ:

شیشه فروشگاهی، در کلیه فضاهای نمایشگاهی مانند نمایشگاه مبلمان، فرش، اتومبیل و … نصب می گردد و به شیشه های میرالی نیز شهرت دارند. شیشه های سکوریت فروشگاهی یا میرال در ابعاد و اندازه های مختلف، با تنوع فراوان و با بکارگیری بالاترین کیفیت یراق آلات بهترین و بی نظیرترین فضای تجاری را برای نمایش کالاها ایجاد می نماید.
استفاده از شیشه هایی با بالاترین کیفیت و نصب دقیق و مهندسی یکی از مهمترین نکات در نصب و اجرای پروژه های فروشگاهی می باشد؛ وجود خش در شیشه های فروشگاهی یا عدم تراز بودن در نصب شیشه و یراق آلات به کیفیت کار شدیدا لطمه زده و کار را مشکل ساز می سازد.
از مزایای شیشه های فروشگاهی می توان به، استفاده مناسب و کاربردی از نور محیط، استفاده بهینه از فضای موجود جهت دکوراسیون و نمایش کالاها و قابلیت تغییر ابعاد شیشه با تنظیم دید دکور اشاره داشت.

این سیستم بهترین طراحی برای اجرای دربهای فروشگاه ها و نمایشگاه ها بوده و همچنین به عنوان پارتیشن اداری نیز کاربرد فراوانی دارد،که در دو مدل تک چرخ و دوچرخ می باشد. در این مدل تنها یک ریل در سقف اجرا شده و پانل های شیشه ای به صورت آویز توسط بلبرینگ های قوی در آن حرکت می کنند. پانل ها در زمان
ایستایی کامل توسط قفل های پنهان کف قفل و ثابت می شوند و در زمان باز شدن آنها دیگر هیچ گونه پروفیل یا شی ای پاگیر در کف وجود نخواهد داشت.
همچنین حذف پروفیل کف، باعث تسهیل در امر عبور و مرور افراد، تجهیزات و ماشین آلات می شود، چراکه در حالتی که شیشه ها باز هستند، هیچگونه مانع فیزیکی اعم از پروفیل و یا هر چیز پاگیر دیگری در کف نداشته است.
نکته حائز اهمیت در این مدل نیز این است که شیشه ها به همدیگر متصل نیستند و بصورت کاملا مستقل از همدیگر حرکت می کنند که این امر، امکان باز کردن هر قسمت دلخواه از پنل ها را به کاربر می دهد.
سیستم های تجاری به دو نوع، تک چرخ و دوچرخ می باشند،که در دو چرخ با دو بلبرینگ در یک فضای درگاه جمع می گردد.در دو چرخ به علت وجود دو چرخ در ریل بالا؛ حرکت پانل ها محدودتر می باشد و قابلیت چرخش ۹۰ درجه دارند.

مشخصات فنی جام تراس تجاری:

۱ -ارتفاع ۳ متر و عرض حداکثر ۷۰ تا ۱۱۰ سانتیمتر برای هر پانل از خصوصیات جام تراس تجاری است.
۲ -شیشه ها در سیستم جام تراس تجاری ۱۰ میلیمتر می باشد.
۳ -شیشه ها توسط نوار h شکل یا جوینت آلومینیومی در همدیگر قفل می شوند و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند.
(نوارها وارداتی از کشور ترکیه بوده و ساخت داخل نمی باشد)
۴ -پروفیل در سقف و حذف پروفیل در کف شرکت مهندسی جام تراس این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می بخشد که با بکارگیری با کیفیت ترین
شیشه ها و یراق آلات و با استفاده از بهترین تکنسین های نصاب شیشه، اقدام به اجرای پروژه های شیشه فروشگاهی می نماید.

 

 

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط با سیستم‌ های تجاری دو چرخ