• پارتیشن شیشه ای جام تراس
    استفاده حداکثری از ورودی فروشگاه
  • درب شیشه ای دوچرخ
    درب های شیشه ای خاص، منازل خاص

سیستم فروشگاهی

امروزه پارتیشن ها در تفکیک فضاها نقش به سزایی دارند و بهترین گزینه برای تفسیمانت هوشمندانه فضاها محسوب می گردند. استفاده از پارتیشن شیشه ای علاوه بر تفکیک فضاهای داخلی جنبه دکوراتیو نیز دارد.پارتیشن شیشه ای در معماری مدرن امروزی به ما این امکان را می دهد تا فرمی ایده آل و مطابق با خواسته فضای خود داشته باشیم.با پارتیشن شیشه ای ما می توانیم استفاده حداکثری از نور را در محیط داشته باشیم، که البته در مواردی برای محدود کردن دید در استفاده از پارتیشن شیشه ای می توان از شیشه های رنگی و سند بلاست استفاده کرد.
در حال حاضر در معماری مدرن امروزی ، پارتیشن شیشه ای نقش به سزایی در محیط های کاری ایفاد می کند، زیرا علاوه بر حفظ حریم شخصی .و کنترل جمعی پرسنل ، راحتی ارتباط بین کارکنان را میسر می سازد.
پارتیشن شیشه ای در قاب ها و فریم های مختلفی در بازار ارائه می شود، بطوریکه با داشتن شبکه هایی از کانال های هندسی موجب افزایش مقاومت ضربه ای اسکلت می شوند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغان خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط به سیستم های فروشگاهی