سیستم فروشگاهی بدون قاب

سیستم درهای بدون قاب جام تراس ، نمایی وسیع را بدون مزاحمت و تنها به کمک دو ریل آلومینیومی بلند و باریک که در بالا و پایین شیشه ها قرار دارند ارایه میدهد.

محصولی ایده آل برای تمام طول سال ، دور نگه داشتن بدترین آب و هوا در فصل زمستان با حداقل تاثیر بر طراحی ساختمان و در طول ماههای گرم به طور کامل باز میشود و اجازه ی حداکثر استفاده از این اوقات ارزشمند را فراهم میکند.

این نوع از درب ها دارای یک ریل آلومینیومی یک تکه و سراسری هستند که پنلهای شیشه ای میتوانند در طول آن حرکت کرده و همگی در سمت دلخواه روی هم قرار گیرند . با سیستم فروشگاهی پنلهای شیشه ای به راحتی در دو طرف ریل آلومینیومی چرخیده و باز میشوند و میتوان همه ی آنها را در یک یا هردو سمت قرار داد.

 

اتاق باغ / گلخانه

همه ی ما علاقه ی به نشستن در باغ و باغچه ی خانه مان هستیم ، اما به دلیل آب و هوای متغییر و غیر قابل پیش بینی اوقات کمی را صرف انجام این کار میکنیم. اما چه میشد اگر میتوانیستیم به جای روزهایی محدود در تمام سال از لذت نشستن در باغ بهره مند شویم؟

سیستم شیشه های کشویی جام تراس برای اتاق باغ شما محصولی ایده آل است .وقتی بسته باشد ، نمایی وسیع و بدون مانع را فراهم میکند و حتی در روزهای ابری و طوفانی میتوانید از نشستن در باغ خود لذت ببرید. با این حال شیشه های کشویی این قابلیت را دارند که تماماً باز شده و محیطی دلپذیر را در طول روز فراهم میکند ، در انتهای روز هم با خنک شدن هوا به راحتی با لغزاندن پنلهای شیشه ای به جای اولشان تا انتهای شب از اقامت خود استفاده کنید.

 

%d8%a8%d8%a7%d9%84%da%a9%d9%86-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c-2

پارتیشن های داخلی

سیستم شیشه های کشویی جام تراس امکانی فوق العاده برای جدا کردن بخشهای اصلی خانه از هم را فراهم میکند. به عنوان مثال در هنگام ساخت خانه استفاده از فضایی که با پنلهای شیشه ای از محیط اصلی بنا جدا شده است به عنوان ناهار خوری یا آشپزخانه.

 

بالکن شیشه ای

بالکن محصور شده توسط شیشه های کشویی جام تراس میتواند به عنوان فضای اضافه شده به محیط اصلی خانه استفاده شود.بالکن میتواند نمایی عالی از خانه شما نشان دهد. اما آب و هوای متغییرِ فصولِ مختلف مدت زمان استفاده از آن را محدود میکند.شیشه های بدون قاب جام تراس با محصور کردن بالکن نه تنها هوای سرد زمستان را بیرون نگه میدارد ، بلکه جلوی سر و صدای بیرون را هم میگیرد و بدین وسیله بالکن را به جزئی قابل استفاده مانند سایر بخشهای خانه میکند.و همچنین در روزهای مطبوع این حصار شیشه ای کاملا باز شده تا بتوان از مزایای هوای بهاری استفاده کرد.

 

%d8%a8%d8%a7%d9%84%da%a9%d9%86-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c

طراحی

فریم باریک بالا و پایین پنلهای شیشه ای را میتوان در نواع رنگ و طرح سفارش داد.

به منظور حداکثر کردن دید ، پنلها را میتوان بدون عایق عمودی سفارش داد و یا برای مقاومت در برابر باد یا آلودگی صوتی به کمک یک لایه ی شفاف پلاستیکی آنها را عایق کرد.

شیشه های کشویی از نوع شیشه های مقاوم حرارت دیده هستند که در ضخامت های ۶ ، ۸ و ۱۰ میلیمتری ارائه شده و بسته به نوع استفاده از انواع شیشه های مات یا شفاف میتوان استفاده کرد. الگوهای دیگر هم موجود میباشند.

عرض پنلها از ۳۰۰ تا ۸۰۰ میلیمتر و طول آنها از ۵۰۰ تا ۲۶۰۰ میلیمتر موجود میباشد.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات