یکی دیگر از محصولات جام تراس سقف کرکره ای میباشد که سیستمی است کاملا اتوماتیک و ضد آب متناسب با نیاز های طراحی مدرن.

این سیستم سقف پاسیو متناسب با هر شرایط آب و هوایی، راه حلی بسیار زیبا برای گسترش فضای قابل سکونت بیرونی منزل است. سقف مدرت آلومینیومی و کرکره ای جام تراس به عنوان محافظی برای بالکن و پاسیوی خانه شما در برابر آفتاب و باران عمل میکند. به کمک سیستم اتوماتیک این محصول، حالت قرار گیری سقف را شما تعیین میکنید، آفتابی یا سایه.

هنگام بسته بودن، پره های آلومینیومی مسطح کاملا در کنار یکدیگر چفت شده و یک حفاظ یک تکه ی ضد آب تشکیل میدهند. تک تک سقف های کر کره ای به صورت دست ساز و قابل سفارش در اندازه های مختلف، با زوایای سفارشی متناسب با ساختمان بالکن و پاسیوی شما است.

 به کمک آلومینیوم بسیار باکیفیت سطح اصلی سقف که ضخامتی ۴ میلیمتری دارد، میتوان سایبانی با حداکثر ۷ متر فاصله ی بین تیرک های نگه دارنده سفارش داد.

سقف مستقل

این نوع از سقف مناسب برای پوشش دادن فضاهای خارج از ساختمان مانند استخر، محیط صرف غذا یا آشپزخانه ی بیرونی است. طراحی این سیستم به گونه ای است که به کمک حداقل تعداد تیرک نگه دارنده و در هر جای ممکن قابل نصب و راه اندازی است.Umbris Patio Roofs Freestanding

سقف معلق

اتصال سقف کرکره ای به ساختمان اصلی بدون استفاده از پایه های عمودی نگه دارنده. این نوع پوشش تا اندازه ی ۲ متر فاصله از دیوار و نوع ۳ متری به کمک طناب نگه دارنده.

سقف ضمیمه شده

یک سقف کرکره ای به کمک ستون های عمودی نگه دارنده میتواند فضای قابل سکونت منزل شما را تا اندازه ی بالکن خانه تان گسترش دهد. در گوشه های ساختمان نیز با حذف کردن پایه های سقف میتوان ظاهر شناورری به آن بخشید.

سقف شناور

برای حیاط خانه، سقف کرکره ای میتواند از فضای خارجی در برابر آفتاب و باران محافظت کند. چهار چوب آلومینیومی را میتوان تنها با اتکا به سه نقطه در جای خود نصب کرد.

یکپارچه با ساختمان اصلی

اتصال و هماهنگی سقف کرکره ای با سقف اصلی ساختمان باعث فراهم کردن کنترل کاملی بر روی نور ورودی به بخش های مشخصی از ساختمان میشود.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات