محصولی بسیار مفید از آن جهت که به فضای کمی نیاز دارد و سر پناه وسیعی فراهم میکند.

چفت و بست شده به دیوار خانه یا گاراژ، تمام سقف های ماشین تولیدی جام تراس به کمک ساختار ساده و در عین حال بسیار مستحکم از استقامت بالایی برخوردار هستند.

سقف ماشین با حداقل نیاز به تعمیر و نگه داری

نیاز به رنگ ندارد و در مقابل زنگ زدگی، خوردگی و تاب برداشتن مقاوم است.

امکان سفارش قالبهای خاص برای مواردی که نیاز به ساختار غیر متقارن دارند.

موجود بودن سقف ماشین مجزا بدون نیاز به بسته شدن به دیوار ساختمان همراه با سقف های صاف و خمیده.

سیستمهای بزرگتر تجاری هم برای استفاده ی کاروان یا اتوموبیلهای بزرگتر موجود است.

وجود درهای لولایی به صورت خودکار یا دستی در صورت نیاز موجود است.

پوشش مناسب در برابر آفتاب، باد و باران

سقف های ماشین جام تراس به منظور مقاومت در برابر باران های سیل آسا و طوفانهای قوی با سقف پلی کربنات با کیفیت ساخته میشوند. بعضی ازسقف های ماشین ما به منظور بهره بردن از زیبایی ظاهری در کنار کارایی از شیشه های لمینت و بسیار مقاوم استفاده میکنند.

با اینکه یک سقف ماشین به نسبت یک گاراژ تجاری از سطح حفاظت کمتری برخردار است، بیشتر به دلیل فراهم کردن تهویه ی مناسب تر ساخته میشود.بدون دیوار( بجز دیوار ساختمانی که به آن تکیه داده است) مانعی در برابر هوای تازه وجود نخواهد داشت در حالی که حفاظت مناسبی در مقابل آفتاب و باران وجود دارد.

 

%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%db%8c

هنگام اندازه گیری برای ساخت سقف ماشین سه عامل عرض، ارتفاع و طول دهانه را باید در نظر گرفت.

طول: فاصله ای است که در طول دیوار کشیده میشود.

عرض دهانه: گستردگی سقف از دیوار حمایت کننده.

ارتفاع: مجموع ارتفاع ساختار سقف است.

جام تراس سقف های ماشین با طول یک تا هفت متر ارائه میدهد. اگرچه این نشان دهنده ی حداکثر طول قابل عرضه ی ما نیست. در صورت نیاز شما به اندازه های بزرگتر میتوانیم با اتصال دو یا چند سقف به یکدیگر به هر اندازه ای برسیم.

homestyle-cornwell homestyle-driveway-gate 

هنگام خرید سقف که چشم شما را گرفته است هیچ چیز دردناک تر از این نیست که بفهمید عرض دهانه ی سقف از عرض ماشین شما کوچکتر است.سیستم های سقف ماشین جام تراس از عرض یک متر تا ۳٫۵ متر موجود است ، پس بابت جا نشدن ماشین خود نگران نباشید.

با خرید یک سقف ماشین با کیفیت دیگر نگران تاب برداشتن و خم شدن ستونهای آلومینیومی یا تغییر رنگ سقف UPVC نباشید. تمام سایبانهای ماشین آلومینیومی در برابر سخت ترین شرایط آب و هوایی قرار گرفته اند و آزمایش شده اند، پس میتوان با آسودگی خاطر در تمام نقاط کشور از آن استفاده کرد.

 

استقامت سقف ها در مقابل فشار باد تست شده اند و استاندارد مقررات ساخت و ساز را تکمیل کرده اند.

سیستم زه کشی داخلی این امکان را فراهم میکند که بدون هیچ مشکلی از بابت نشت، آب باران به محل مورد نظر انتقال داده شود.

 

تنوع رنگی

ساختار آلومینیومی سقف ها تقریبا در هر رنگی قابل سفاش است، رنگ اصلی آلومینیوم ها تنها دو رنگ سفید و قهوه ای است اما در ازای پرداخت هزینه ای اضافی میتوان رن دلخواه را اضافه کرد.

سقف پلی کربنات در رنگهای شفاف، شیشه ای سفید مات، پوشش برنزی موجود است.

افزایش روز افزون تقاضای سقف های اتومبیل نشان از این دارد که خریداران پی به این مطلب برده اند که با بالاتر رفتن کیفیت ساخت ماشینها دیگر نیازی به ساختن یک گاراژ کامل نیست. بلکه میتوان همان کار را با یک روش تقریبا مشابه و با قیمت بسیار کمتر انجام داد.

سقف های ماشین جام تراس به دلیل دارا بودن طیف وسیع ابعاد برای هر دو استفاده ی تجاری و خانگی قابل تهیه است.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات