نمونه سایبان جام تراس

راه حلی عالی برای سایه انداختن روی پنجره ها آن هم در هر طبقه ی دلخواه. سقف عمودی جام تراس را میتوان در هر شرایطی نصب کرد و از هر میزان سایه دلخواهی استفاده برد.

مناسب برای بیمارستانها، فروشگاه ها، ادارات، مدارس، مراکز اجتماعی و غیره. سقف های عمودی راه حلی بسیار مقاوم و مقرون به صرفه برای ایجاد سایه ی دلخواه شما هستند. بیشتر سقف های عمودی دارای بازوهای هیدرولیک کناری هستند که به صورت دستی و برقی کنترل میشوند، این امر به شما کمک میکند که کنترلی موثر بر روی میزان سایه موردنظر خود داشته باشید. این سقف ها جایگزین بسیار مناسبی برای سایبانهای قدیمی هستند.

سقف های عمودی دارای قابلیت تنظیم دلخواه زاویه هستند که اجازه میدهد دقیقا همان اندازه که نیاز است نور به داخل راه پیدا کند و یا از ورود آن جلوگیری شود.تکنولوژی پیشرفته در کنار مواد بسیار بادوام کمک بسیار خوبی است برای به روز کردن ظاهر خانه ی شما. سقف های عمودی جام تراس را میتوان به صورت سفارشی برای هر نوع پنجره ای ساخت ،یعنی در هر ساختمان هر کدام از پنجره ها دارای یک سقف منحصر به فرد میشود. این یک امکان فوق العاده است برای اداراتی که از گرما و نور کور کننده ی اوایل صبح یا غروب خورشید رنج میبرند.

بعد از اینکه عملیات نصب پنجره ها تمام شد و بازوهای کناری کار گذاشته شد ، به خاطر وجود پروفیل های بسیار ظریف و کوچک سقف عمودی، میتوان در هر جای تنگ و باریک (مثل جلوی اکثر مغازه ها) این سقفها را کارگذاشت.

به دلیل ساختار بخصوص سقف های عمودی ادارات و مکانهای دولتی از دیدن نمای اطراف محروم نخواهند شد در حالی که از گزند نور ابتدای صبح و اواخر روز در امان میمانند. در ضمن میتوان با تنظیم صحیح سقف همچنان از مزایای نور طبیعی بهره ی کافی را کسب کرد.

به دلیل اینکه سقف های عمودی برای نصب شدن نیاز به مساحت خیلی کمی دارند همین امر سبب شده است که برای مغازه ها و فروشگاهها به یک محصول ایده آل تبدیل شوند.

مثل تمام سقف های دیگر، سقف عمودی نیز به دلیل حفاظت مناسب در مقابل نور خورشید، فضایی مطبوع و هوایی خنک تر از بیرون سقف  فراهم میکند.

بازوهای هیدرولیک پارچه ی سقف را بسیار محکم نگه میدارد و در مواقعی که خورشید نزدیک افق باشد سایه ای مناسب را فراهم میکند.

%d8%b3%d9%82%d9%81-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%db%8c-4

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات