از شیشه میتوان برای تبدیل سقف ساختمانهای مختلف به یک نورگیر عالی استفاده کرد. مخصوصا در مواقعی که اتاقهای داخلی پنجره ندارند و یا پنجره ی آنها کوچک است و یا به دلیل همجواری با ساختمانهای کناری نور کافی به آنها نمیرسد. این ساختار شیشه ای بالای سر شما راه را برای ورود نور خورشید به داخل باز کرده و با پیشرفت هایی که در تکنولوژی ساخت شیشه انجام شده است، فارغ از آب و هوای بیرون محیطی مطبوع و راحت در خانه یا محل کار شما فراهم میکند.

سقف های شیشه ای نیازمند ساختار حمایتی مختص خود نیز هستند. فریم بسیار نازک آلومینیومی علاوه بر تحمل همه جانبه ی وزن شیشه ی سقف و فراهم کردن ایمنی صد در صدی بدون ایجاد مزاحمت در جریان نور ورودی نمایی بسیار زیبا به ساختمان شما میدهد.IQ Glass | Roof Glazing

در محل برخورد سقف شیشه ای با هر ساختار عمودی دیگری مثل دیوارهای پارتیشن شیشه ای، چفت و بست های مخصوص شیشه ای با حایل شدن بین این دو ساختار مشابه علاوه بر حفظ زیبایی شیشه امنیت آنها را هم فراهم میکنند.

در مواردی که طول سقف شیشه ای بسیار زیاد بوده و وزن آن بیشتر از توان تحمل بست های شیشه ی باشد میتوان از ساختار فولادی مختص این اتصالات استفاده کرد و با آسایش خاطر برای سالیان طولانی از مزایای نور طبیعی محیط در معماری ساختمان مسکونی یا اداری خود بهره جست.

برای این نوع از ساختار شیشه ای نیز انواع تنوع پوشش رنگی یا مات و شفاف میتوان استفاده کرد.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات