سقف متحرک

سقف های جذاب و مدرن متحرک جام تراس به شما فضایی برای ابراز خلاقیت می‌دهد.

سقف متحرک امروزه از هر زمان دیگری محبوبیت دارد. سایه ی عمودی پارچه ای سهم قابل توجهی در کاهش انرژی مصرفی ساختمان‌ها دارد. معمارها از این مزیت سود می‌برند و معمولا از سایبان عمودی به عنوان عاملی در طراحی نمای خارجی ساختمان استفاده می‌کنند. تنوع زیاد رنگ و امکانات زیاد از مواد با عملکرد بالا الهام بخش طراحان نمای خارجی است در ارائه ی مفاهیم جدید.

طیف گسترده ای از سقف های متحرک راه حل های متعدد برای هر برنامه ای ارائه می دهد. مهار شده با طنابهای سیمی بسیار ظریف هدایت کننده و مقاوم در برابر طوفان. به لطف فن آوری استادانه ساخته  و تست شده جام تراس و همکاری با شرکت های همکار در کشورهای آلمان و ترکیه است، سقف های متحرک و مدرن نمای خارجی، دمای مطلوب و میزان دلخواه و کنترل شده نور ورودی را برای شما فراهم می‌کند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

سقف متحرک:

با توجه به این امر که در طول تاریخ مردم در فضاهای آزاد دور هم جمع می گشتند و با توجه به متغیر بودن شرایط اقلیمی ، نیاز ایجاد فضاهایی دو منظوره با سقف و بدون سقف منجر به طراحی و اجرای سقف های متحرک گردید.

منظور از طراحی سقف های متحرک انجام آزمایشات کیفی و مدلسازی در آزمایشگاه ها می باشد.

سقف های متحرک مختلفی در دنیا طراحی و اجرا می شوند که عمده ترین این سقف ها، سقف بازشو می باشد.

با توجه به این نکته که گذراندن و پرکردن اوقات فراغت به نحو احسن منجر به افزایش توانایی های ذهنی و جسمی افراد می شود،امروزه طراحان و مهندسین مراکز تجاری ، تفریحی و توریستی با نصب سیستم های سقف متحرک درصدد برآورده نمودن اوقات فراغتی خوش برای مردم برآمده اند.

یکی از مزایای غیر قابل انکار برای یک کافی شاپ یا یک رستوران داشتن سقفی متحرک است که در لحظات دلخواه به فضایی آزاد تبدیل شده و بتوان از هوای آزاد بیرون لذت برد.

استفاده از نور طبیعی و امکان تنفس در هوای آزاد با نصب سیستم های سقف متحرک و دیوارهای کشویی این امکان را به کاربران می دهد تا در زمان دلخواه به راحتی با یک ریموت کنترل سقف پاسیو، تراس، رستوران را باز نموده و از هوای آزاد بیرون استفاده کنند.

به واسطه بازشدن سقف به صورت کامل و یا نیمه می توان مقرون به صرفه ترین و راحت ترین راه تهویه هوا را انتخاب نمود.

با نصب سیستم های سقف متحرک در مراکز تفریحی و گردشگری نه تنها در پاییز و زمستان می توان بارش ها را مهار نمود بلکه امکان استفاده و بهره برداری از نور طبیعی و هوای آزاد را نیز خواهیم داشت.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس

مطالب مرتبط با سقف متحرک