سقف جمع شدنیِ پاسیو

هنگامی که در جستجوی یک سقف جمع شدنی برای خانه خود هستید، باید همه ی جوانب را از قبیل اندازه، رنگ، نوع پارچه و همه ی امکاناتی که منجر به انتخاب یک سقف دلخواه میشود را در نظر بگیرید. انتخابی که در نهایت به نوعی سرمایه گذاری مفید منجر میشود تا بتوانید مدت زمان بیشتری از سال را در بالکن و بیرون از خانه سپری کنید.

یک سقف جمع شدنیِ پارچه ای میتواند در شرایط مختلفی استفاده شود، از داشتن کنترل دلخواه بر روی میزان نور ورودی به یک اتاق بخصوص تا فراهم کردن محیط خارجی برای نشستن در هوای آزاد بدون مزاحمت نور خورشید و حتی در شرایط آب و هوایی مرطوب به عنوان محافظی در برابر بارش باران .

جام تراس به شما چندین نوع مختلف از انواع مدل سقف پیشنهاد میدهد؛ محصولاتی که در رنگ، اندازه و امکانات مختلف قابل سفارشی سازی هستند. این سقفها با بالاترین استاندارد کیفیت ساخته شده اند و همگی در شرایط مختلف امتحان شده اند تا بالاترین راندمان کاری را برای شما مهیا کنند.

کنترل میزان گرمای آفتاب نیمروز به آسانی و فراهم کردن محافظت دلخواه هماهنگ با حرکت خورشید در آسمان.از ساعات اقامت خود در فضای آرام و دلنشین در زیر سقف لذت ببرید.خانواده و دوستان خود را ساعات بیشتری از روز سرگرم کنید، آن هم به کمک کنترل منحصر به فردی که سقفهای جام تراس بر روی نور خورشید به شما داده اند. سقف های جام تراس را میتوان تا عرض ۱۴ متر و با محافظت ۴ متری سفارش داد.

هنگام ظهر با باز کردن سقف دمای هوا را چند درجه کاهش دهید و شب هنگام نیز در اثر گرفتار شدن هوای گرم در زیر سقف هوایی گرم تر را برای خود به ارمغان بیاورید.

دیگر گرمای شدید هوای تابستان و نور کور کننده ی آفتاب ظهر هنگام را فراموش کنید، همه ی اینها به کمک سیستم کنترل اتوماتیک ب استفاده ی بسیار آسان موضوعاتی هستند مربوط به گذشته.

سقف پاسیوی جام تراس از شما و خانواده و حیوانات خانگی تان در مقابل نور و گرمای خورشید و اشعه های زیان باز آفتاب محافظت میکند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات