سقف شیشه ای ارائه شده برای آب و هوای دلپذیر داخلی و هماهنگی مطلوب نور روز

سقف های بازشو و ترکیبی نوع خاصی از سقف های نمای خارجی هستند که میتوانند میزان نور ورودی به اتاق‌های شما را تنظیم کنند. قابلیت تنظیم نامحدود زوایای این نوع سقفها میتواند نمای خاجی را به گونه ای تنظیم کند که نور دلخواه شما به درون بتابد.

سقف های بازشو و ترکیبی تنها مناسب پنجره های نمای بیرون نیستند بلکه میتوانند دمای مناسبی را در کنار محافظت از نور خورشید در گلخانه ها هم فراهم کنند.

سقف های بازشو و ترکیبی  کاملا سفارشی هستند و طیف گسترده ای از امکانات را پیشنهاد میدهند.کنترل کیفیت مستمر و استفاده از پارچه های برند و تست شده در کنار محافظت ۱۰۰% در مقابل تایش اشعه آفتاب ، حداکثر ایمنی و قابلیت را تضمین میکند.

انتخاب از میان بیش از ۴۰۰ طرح و ترکیب هزاران رنگ مختلف. بسته به مدل و میزان راحتی ، حرکت دادن سقف ها میتواند به صورت دستی و یا برقی باشد که آن هم میتواند با کنترل و یا استفاده از سنسور وزش باد/آفتاب مورد استفاده قرار گیرد.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات