ایوان شیشه ای جام تراس محصولی ساده و به روز است که از سقف شیشه ای شفاف تر به نسبت سایر محصولات استفاده میکند. این محصول دارای عرض با حداکثر ۳٫۵ متر سود میبرد اما در اندازه ی طول آن محدودیتی وجود ندارد.

درست مثل سایر سیستم های شیب دار ایوان، این محصول نیز به حدقل سطوح سیمانی برای پایه های قسمت جلویی و یک ساختار حمایتی مانند دیوار خانه برای قسمت پشتی نیاز دارد. این محصول به شما اجازه ی استفاده از حیاط خانه را بدون درنظر گرفتن شرایط جوی فراهم میکند.

%d8%b3%d9%82%d9%81-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c-3

%d8%b3%d9%82%d9%81

%d8%b3%d9%82%d9%81-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c

سیستم ناودان این محصول به صورت یکپارچه در جلوی آن قراردارد و عملکردی بی نقص و تمیز را فراهم میدارد. پایه های جلویی به عنوان لوله های ناودان عمل کرده آب باران را به پایین هدایت میکند، گزینه هایی برای هدایت آب به فاضلاب یا دیگر سیستمهای زه کشی وجود دارد.

سیستم استاندارد تنها با رنگ پوشش سفید عرضه میشود اما با پرداخت اندکی هزینه ی اضافی میتوان تقریبا هر رنگی را به این محصول اضافه کرد.

این محصول را میتوان به صورت اینترنتی خرید و کارمندان جام تراس آن را در هر مکانی که مورد نظر شما باشد نصب میکنند. در صورت نیاز برای تعیین بهترین اندازه و به کار بردن سایه ی هماهنگ با این سیستم میتوانیم خدمات نقشه برداری را در اختیار شما بگذاریم. طراحی و ساخت تجهیزات جانبی شیشه ای برای استفاده از این محصول در هر شرایط جوی نیز با انتخاب گزینه های فراوانی برای شما موجود است.

این ایوان شیشه ای محصولی با نیاز حداقی به تعمیر و نگه داری است که برای شما حفاظتی همه جانبه در طول سال فراهم کرده و از اسباب و وسایل گران بهای شما به خوبی محافظت میکند. در ضمن میتوان از آن به عنوان یک سقف ماشین نیز استفاده کرد.

%d8%b3%d9%82%d9%81-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c-5

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات