سقف متحرک شیشه ای

سیستم سقف شیشه ای متحرک برقی یکی از زیر مجموعه های سقف های شفاف و سقف های شیشه است که از تکنولوژی های جدید در صنعت ساختمان می باشد. و توسط ریموت کنترل باز و بسته می شود، این سیستم به نحوی طراحی شده که وزن حاصل از نزولات جوی را تحمل می کند و با نصب سنسور هوشمند برف و باران، در هنگام بارش سقف بطور اتوماتیک بسته شده و دیگر نیازی به دخالت مصرف کننده و هوشیاری و حضور وی جهت انجام کارهای روتین سقف نمی باشد.

سیستم های سقف شیشه ای متحرک به علت اینکه در هر فصل راحت قابل استفاده می باشد، ترجیح و انتخاب بسیاری از افراد می باشد. سیستم های سقف شیشه ای از تکنولوژی مدرن و به روز و متریال با کیفیت استفاده می کند.

سقف های شیشه ای متحرک را می توان به راحتی در محل کار، ویلا، منزل، پاسیو، تراس و… استفاده کرد. این سیستم ها نمای منعطفی دارند و ظاهر سازه را شکیل تر می کنند؛ از طرفی ارزش بنا را نیز بالاتر برده و از نظر اقتصادی نیز توجیه دارد. این سیستم ها قابل تطبیق به بنای شما و سلیقه ی شما می باشد و ظرافت های بسیاری در آن قابل اجراست.

اجرای سقف های شیشه ای متحرک راحت و از نظر هزینه نسبت به ارزشی که به بنا می دهد و رفاهی که می آورد مقرون به صرفه است (در مقایسه با سقف ثابت شیشه ای طبیعتاً گران تر است) و به هرگونه فضایی قابل تطبیق و اجراست. این سقف ها به خاطر ظاهر متفاوت و زیبای خود بر ارزش سازه ی شما افزوده و آن را متقاوت می کند. در صورت تمایل شما می توان این سقف ها را به رنگ های مختلفی برای شما نصب و اجرا کرد.

شرکت “جام تراس” به علت داشتن تیم فنی و اجرایی قوی، سیستمی بی ایراد و مقاوم برای شما اجرا می کند.

سقف های شیشه ای هرچقدر هم که مقاوم باشند، اگر در محاسبات خود زیرسازی در نظر گرفته نشود، در آینده ای نزدیک مصرف کننده با مشکلات بزرگی رو به رو خواهد شد. توضیحات سقف شیشه ای را در اینجا بخوانید. با همکاری با شرکت های با تجربه و قیمت منطقی، پس از نصب با کیفیت می توانید از خدمات پس از نصب مناسبی بگیرید که خیال شما را در تداوم مصرف بسیار راحت خواهد کرد.

برای شروع، جست و جو کردن یک شرکت مناسب، که قیمت مناسبی داشته باشد و کار تمیزی نیز تحویل دهید قدم مناسبی است.

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

سقف شیشه ای متحرک را بهتر بشناسیم.

سقف شیشه ای متحرک یکی از انواع سقف هایی است که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر مانند گذشته افراد به دنبال این نیستند که از مصالحی مانند آهن، گچ و سیمان و مواد مشابه برای اجرای سقف استفاده نمایند. امروزه پیمانکاران و دست اندرکاران ساختمانی به دنبال ایجاد خلاقیت و استفاده از محصولات جدید در ساختمان می باشند. سقف شیشه ای متحرک در پاسیوی کوچک تا رستوران های بزرگ و اماکن مشابه آن قابل اجرا می باشد. سقف شیشه ای متحرک از شیشه هایی با ضخامت ۱۰ و ۱۲ میلیمتر تشکیل می شود. تمام شیشه ها در سقف شیشه ای متحرک سکوریت می شوند که اگر در اثر شکست احتمالی فرو ریخت خاصیت برندگی نداشته باشد. سکوریت باعث می شود که تکه های شیشه سر گرد بوده و در صورت اصابت به فرد کمترین آسیب را داشته باشند.

برای امنیت بیشتر شیشه ها در سقف شیشه ای متحرک لمینیت نیز می شوند. لمینیت کردن شیشه به این معنی است که اگر شیشه بر اثر ضربه بیش از حد بشکند شیشه به صورت مثلثی سرجای خود باقی می ماند و دچار ریزش نمی شود. سقف شیشه ای متحرک در حال حاضر مورد اقبال رستوران ها و کافی شاپ های بزرگ قرار گرفته است فضاهای بیرونی مراکز خدماتی به عناوین مختلف مثل باد، باران، برف، نور شدید آفتاب عملاً کارایی لازم را ندارند ولی با به کارگیری سقف شیشه ای کاربری بهتری پیدا می کنند. سقف شیشه ای متحرک علاوه بر باعث زیباتر شدن محیط مورد نظر، باعث می شود تا هر زمانی که خواستیم محیط را از سرپوشیده به سرباز و یا بالعکس تغییر دهیم. سقف شیشه ای می تواند ترکیبی از هر دو مدل متحرک و ثابت نیز ساخته شود.

آب بند کردن سقف شیشه ای با چسب سیلیکون ،گرده ماهی و پاسارهای مخصوص در سقف به کار میرود.

مزایای سقف شیشه ای متحرک

سقف های شیشه ای متحرک با استفاده از نور طبیعی به جای الکتریسیته بعنوان یک منبع نور موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.
از دیگر مزایای سقف های شیشه ای متحرک می توان به وجود طرح ها و تکنیک های مختلف در طراحی شیشه ها و امکان ساخت و تولید آنها در ابعاد و سایزهای مختلف اشاره نمود که امکان نصب و استفاده را برای کلیه افراد سهل و آسان می نماید.
علاقه افراد برای داشتن فضایی زیبا و متفاوت و با کاربرد دوگانه، کاربرد سقف های شیشه ای را به جای مصالح رایج سقف ساختمان پررنگ تر می سازد.
از مزایای سقف شیشه ای متحرک می توان به تنوع در طرح و رنگ، عمر طولانی، فرم پذیری و زیبایی اشاره داشت.
سیتم سقف شیشه ای به شکا ثابت و یا متحرک در شهرهای مدرن امروزی نمای شیشه ای به عنوان عضو ثابت از نمای شهری محسوب می گردد؛ نماها و سقف های شیشه ای باید توانایی پاسخگویی نیازهای عملکردی زیادی را داشته باشند، از جمله:

عملکردهای بصری، مکانیکی، حرارتی وایمنی
عملکردهای بصری:
۱ – نماو جلوه ظاهری
۲ – داشتن دید مناسب به داخل و خارج
۳ – توانایی استفاده حداکثر نورروز

عملکردهای مکانیکی:
۱ -مقاومت و استحکام کافی در مقابل نزولات جوی
۲ -بالا بودن عمر مفید
۳ -مقاومت در مقابل تنش های حرارتی

عملکردهای حرارتی:
۱ – قدرت جذب حرارت
۲ – ایجاد تعادل حرارتی
۳ – عدم جذب بیش از حد حرارت از خارج به داخل و جلوگیری از اتلاف حرارت از داخل به خارج

عملکردهای ایمنی:
۱ – نوع طراحی سیستم نگهدارنده
۲ – انتخاب نوع و خصوصیات شیشه کاری
مراکز آموزشی و تفریحی و فرهنگی، هتل ها، پارک ها و فضاهای نمایشگاهی و اماکن تجاری از جمله
فضاها و اماکن

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با سقف متحرک شیشه ای