سقف ثابت شیشه ای
امروزه استفاده از سقف های شفاف جهت پوشاندن فضاها بسیار پر استفاده و رایج است. سیستم های شفاف که با توجه به وضعیت آب و هوایی می تواند باز و یا بسته شود، فضایی راحت و پر استفاده برای شما و کسانی که دوستاشان دارید ایجاد می کند. می توانید بارش باران و برف را به نظاره بنشینید.

به علت خاصیت شفاف شیشه، برای روشنایی مجبور به انجام هزینه ی اضافه نیستید. با توجه به عایق گرما بودن این سیستم ها، در بالکن ها، تراس ها، و باغچه ی زمستانی خود می توانید چای و قهوه ی خود را بنوشید.

از نظر هزینه این سقف از سقف های دیگر گران تر نیست اما  در عین حال ظاهری شیک و مدرن دارد.

با استفاده از چارچوب الکتروستاتیک، سقفی بسیار خوش استفاده است. این سقف روی یک سیستم استوار و محکم سوار است. در جاهایی مثل باغچه های زمستانی وقتی که همزمان با بالکن های شیشه ای تاشو استفاده شود محصول تمامیت پیدا کرده و یکپارچه می شود. با ظاهر زیبا و شفاف اش، باغجه ی زمستانی را همچون یک باغچه ای طبیعی نشان می دهد.

بنر-تماس-با-ما

با توجه به تکنولوژی امروزه این سقف ها بسیار سریع تولید می شود و در زمان کوتاهی نیز نصب می گردند. این سقف ها روی چارچوب های آهنی نصب است و بدین شکل سقفی مستحکم می باشد، اما به درخوست مشتری قابل تغییر نیز می باشد.

شیشه های ویژه ای همچون شیشه های دو جداره و گرم در برابر سرما و گرمای بیرونی عایق است. با توجه به اینکه می تواند ثابت و یا متحرک باشد، سلیقه ی مصرف کننده را مرتفع می کند.

سیستم های سقف شیشه ای چیست؟ چرا باید از آن ها استفاده کنیم؟
سیستم های سقف شیشه ای به علت اینکه در هر فصل راحت قابل استفاده می باشد و به شکل های ثابت و متحرک موجود است، ترجیح و انتخاب بسیاری از افراد می باشد. سیستم های سقف شیشه ای و بالکن شیشه ای از تکنولوژی مدرن و به روز و متریال با کیفیت استفاده می کند.

سقف های شیشه ای را می توان به راحتی در محل کار، ویلا، منزل، پاسیو، تراس و… استفاده کرد. این سیستم ها نمای منعطفی دارند و ظاهر سازه را شکیل تر می کنند؛ از طرفی ارزش بنا را نیز بالاتر برده و از نظر اقتصادی نیز توجیه دارد. این سیستم ها قابل تطبیق به بنای شما و سلیقه ی شما می باشد و ظرافت های بسیاری در آن قابل اجراست.

سقف-ثابت-شیشه ای

برای خواندن مطالب درمورد سیستم آکاردئونی میتوانید:

سقف-ثابت-شیشه ای

 

اجرای سقف های شیشه ای راحت و از نظر هزینه مقرون به صرفه است و به هرگونه فضایی قابل تطبیق و اجراست. این سقف ها به خاطر ظاهر متفاوت و زیبای خود بر ارزش سازه ی شما افزوده و آن را متقاوت می کند. در صورت تمایل شما می توان این سقف ها را به رنگ های مختلفی برای شما نصب و اجرا کرد.

شرکت “جام تراس” به علت داشتن تیم فنی و اجرایی قوی، سیستمی بی ایراد و مقاوم برای شما اجرا می کند.

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

سقف های شیشه ای هرچقدر هم که مقاوم باشند، اگر در محاسبات خود زیرسازی را در نظر نگیرند، در آینده ای نزدیک با مشکلات بزرگی رو به رو خواهند شد. توضیحات سقف شیشه ای را در اینجا بخوانید. با همکاری با شرکت های با تجربه و قیمت منطقی، پس از نصب با کیفیت می توانید از خدمات پس از نصب مناسبی بگیرید که شما را بسیار راحت خواهد کرد.

برای شروع، جست و جو کردن یک شرکت مناسب ، که قیمت مناسبی داشته باشد و کار تمیزی نیز تحویل دهید قدم مناسبی است.

جهت مشاوره رایگان و توضیحات بیشتر به تماس با ما مراجعه کنید.

سقف اسکای لایت چیست؟

امروزه سقف های شیشه ای راه حلی سازگار و زیبا با محیط زیست برای روشنایی ساختمان های مسکونی و تجاری محسوب می گردند. سقف های شیشه ای با استفاده از نور طبیعی به جای الکتریسیته بعنوان یک منبع نور موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. از دیگر مزایای سقف های شیشه ای می توان به وجود طرح ها و تکنیک های مختلف در طراحی شیشه ها و امکان ساخت و تولید آنها در ابعاد و سایزهای مختلف اشاره نمود که امکان نصب و استفاده را برای کلیه افراد سهل و آسان می نماید.

علاقه افراد برای داشتن فضایی زیبا و متفاوت کاربرد سقف های شیشه ای را به جای مصالح خشن و بی روح سقف ساختمان پررنگ تر می سازد. از مزایای سقف شیشه ای می توان به تنوع در طرح و رنگ، عمر طولانی، فرم پذیری و زیبایی اشاره کرد. سیستم سقف شیشه ای متحرک برقی یکی از تکنولوژی های جدید در صنعت ساختمان می باشد، که توسط ریموت کنترل بازو بسته می شود، این سیستم به نحوی طراحی شده که وزن حاصل از نزولات جوی را تحمل می کند و با وجود نصب سنسور هوشمند برف و باران، در هنگام بارش سقف بطور اتوماتیک بسته شده و دیگر نیازی به دخالت مصرف کننده نمی باشد.

 

در شهرهای مدرن امروزی نمای شیشه ای عضو ثابتی از نمای شهری محسوب می شود؛ نماها و سقف های شیشه ای باید توانایی پاسخگویی نیازهای عملکردی زیادی را داشته باشند، از جمله:

 

عملکردهای بصری

عملکردهای مکانیکی

عملکردهای حرارتی

عملکردهای ایمنی

نما و جلوه ظاهریمقاومت و استحکام کافی در مقابل نزولات جویقدرت جذب حرارتنوع طراحی سیستم نگهدارنده
داشتن دید مناسب به داخل و خارجبالا بودن عمر مفیدایجاد تعادل حرارتیانتخاب نوع و خصوصیات شیشه کاری
توانایی استفاده حداکثر نور در روزمقاومت در مقابل تنش های حرارتیعدم جذب بیش از حد حرارت از خارج به داخل و جلوگیری از اتلاف حرارت از داخل به خارج 

 

مراکز آموزشی و تفریحی و فرهنگی، هتل ها، پارک ها و فضاهای نمایشگاهی و اماکن تجاری از جمله فضاها و اماکنی هستند که می توان سقف های متحرک را در آنها اجرا نمود.

 

سقف شیشه ای

سقف شیشه ای یکی از انواع سقف هایی است که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر مانند گذشته افراد به دنبال این نیستند که از مصالحی مانند آهن، گچ و سیمان و مواد مشابه برای اجرای سقف استفاده نمایند. امروزه پیمانکاران و دست اندرکاران ساختمانی به دنبال ایجاد خلاقیت و استفاده از محصولات جدید در ساختمان می باشند. سقف شیشه ای در پاسیوی کوچک تا رستوران های بزرگ و اماکن مشابه آن قابل اجرا می باشد. سقف شیشه ای از شیشه هایی با ضخامت ۱۰ و ۱۲ میلیمتر تشکیل می شود. تمام شیشه ها در سقف شیشه ای سکوریت می شوند که اگر در اثر شکست احتمالی فرو ریخت خاصیت برندگی نداشته باشد. سکوریت باعث می شود که تکه های شیشه سر گرد بوده و در صورت اصابت به فرد کمترین آسیب را داشته باشند.

سقف-ثابت-شیشه ای

 

برای امنیت بیشتر شیشه ها در سقف شیشه ای لمینیت نیز می شوند. لمینیت کردن شیشه به این معنی است که اگر شیشه بر اثر ضربه بیش از حد بشکند شیشه به صورت مثلثی سرجای خود باقی می ماند و دچار ریزش نمی شود. سقف شیشه ای در حال حاضر مورد اقبال رستوران ها و کافی شاپ های بزرگ قرار گرفته است فضاهای بیرونی مراکز خدماتی به عناوین مختلف مثل باد، باران، برف، نور شدید آفتاب عملاً کارایی لازم را ندارند ولی با به کارگیری سقف شیشه ای کاربری بهتری پیدا می کنند. سقف شیشه ای باعث زیباتر شدن محیط مورد نظر می شود. سقف شیشه ای می تواند در هر دو مدل متحرک و ثابت نیز ساخته شود.


برای خواندن مطالب درمورد پارتیشن کشویی میتوانید:

در اماکن مسکونی و موارد مشابه بیشتر از نوع ثابت ان استفاده می شود، اما در اماکنی مانند رستوران ها و کافی شاپ ها بیشتر از مدل متحرک آن استفاده می شود. در مدل متحرک پانل های شیشه ای توسط یک موتور کشنده جابجا می شود.

سقف شیشه ای ثابت یکی از بهترین و مدرن ترین انتخاب ها برای دعوت نور به محیط و فراهم ساختن لذت تماشای آسمان از داخل ساختمان های مسکونی یا رستوران، استخر و گلخانه و غیره می باشد. این سقف ها دارای بدنه تمام شیشه هستند که ضخامت زیاد شیشه های سکوریت به کار رفته در آنها مقاومت در برابر ضربه و افزایش و کاهش دما را تضمین می کند. جام تراس؛ فعال در حوزه نصب و اجرای انواع سقف شیشه ای ثابت در ادامه هر آنچه که باید درباره ویژگی های این سقف ها بدانید از قبیل مزایا و معایب و انواع مختلف آنها را معرفی خواهد نمود.

سقف-ثابت-شیشه ای

سقف شیشه ای ثابت چیست؟

سقف شیشه ای یا اسکای لایت یکی از سازه های بسیار پرطرفدار در صنعت ساختمان سازی می باشد که هدف از به کار بردن آنها، عبور نور به فضاهای بسته می باشد. نمونه های بسیار کوچک این سقف ها را در نورگیر پاسیو که در اغلب خانه های ایرانی وجود داشت را می توانید مشاهده کنید که در حال حاضر با تغییر و تحول زیادی مواجه شده اند. این سقف ها از شیشه های سکوریت با ضخامت ۱۰ تا ۱۲ میلیمتر تشکیل شده اند که درون قاب فلزی بسیار مقاوم قرار گرفته و امکان باز و بسته شدن آنها وجود ندارد.

علاوه بر فراهم ساختن شرایط برای ورود نور خورشید به درون ساختمان، این سقف ها باعث میشوند تا دید بسیار زیبایی در شب ایجاد شود و به همین دلیل در رستوران و روف گاردن کاربرد زیادی دارند. از دیگر موارد کاربرد سقف شیشه ای می توان به استفاده از آنها در استخرها و همچنین آلاچیق ها اشاره نمود که نه تنها نور را به محیط انتقال می دهند، بلکه از هدر رفتن انرژی نیز تا حد زیادی جلوگیری خواهند نمود.

انواع سقف شیشه ای ثابت

ویژگی اصلی و مشترک در تمام سقف های شیشه ای ثابت، استفاده از بدنه شیشه ای بدون امکان باز و بسته شدن می باشد. اما از نظر سایر ویژگی ها این سقف ها با هم تفاوت هایی دارند و بر همین اساس می توان انواع مختلف آنها را به صورت زیر معرفی نمود:

سقف شیشه ای ثابت دوجداره

همان طور که از نام این سقف ها مشخص است، شیشه های به کار رفته برای آنها در دو سطح قرار گرفته و بین آنها گاز مخصوص موجود می باشد. با توجه به دو لایه بودن سطح شیشه ای و قرار گرفتن گاز در بین آنها، نه تنها مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارند، بلکه عایق بهتری در برابر صدا و دما می باشند.

سقف شیشه ای ثابت رنگی

در اغلب مواقع شیشه های به کار رفته برای این سقف ها بدون رنگ می باشند که از نظر قیمت نیز در سطح ارزان تری قرار گرفته اند. اما به دلیل تنوع بالا در شیشه های سکوریت می توان از نوع رنگی آنها نیز در محیط های مختلف و متناسب با دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان استفاده نمود. مساله مهمی که وجود دارد این است که، سقف های شیشه ای رنگی از نظر قیمت در سطح بالاتری نسبت به نوع معمولی قرار دارند.

سقف شیشه ای چند تکه قاب بندی شده

از دیگر انواع سقف های شیشه ای می توان به گزینه هایی اشاره نمود که از چند تکه تشکیل شده و در قاب های جدا قرار گرفته و در نهایت کنار هم نصب شده اند. این سقف ها جلوه مناسبی نداشته و دید خوبی از آسمان را فراهم نمی کنند.

مزایا و ویژگی های سقف شیشه ای ثابت

در سالهای اخیر استفاده از سقف های شیشه های ثابت رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و دلیل اصلی این استقبال، مزایا و نقاط مثبت این سقف ها می باشد. از مهم ترین مزایای این سقف های می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ایجاد محیط های روشن بدون نیاز به نورپردازی و صرف انرژی الکتریکی
  • فراهم ساختن چشم انداز رو به آسمان در محیط های مسکونی و تجاری
  • جلوگیری از بارش برف و باران و گرد و غبار به درون استخرهای قرار گرفته در محوطه باغ و ویلا
  • فراهم ساختن محیطی ساکت تر نسبت به ساختمان هایی که از سقف های پلاستیکی استفاده می کنند.
  • ورود نور خورشید به درون ساختمان بدون اشعه ماورابنفش با سقف شیشه ای ثابت

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

سوالات متداول

سیستم های سقف شیشه ای به علت اینکه در هر فصل راحت قابل استفاده می باشد و به شکل های ثابت و متحرک موجود است، ترجیح و انتخاب بسیاری از افراد می باشد. سیستم های سقف شیشه ای و بالکن شیشه ای از تکنولوژی مدرن و به روز و متریال با کیفیت استفاده می کند.

امروزه سقف های شیشه ای راه حلی سازگار و زیبا با محیط زیست برای روشنایی ساختمان های مسکونی و تجاری محسوب می گردند. سقف های شیشه ای با استفاده از نور طبیعی به جای الکتریسیته بعنوان یک منبع نور موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.

سقف شیشه ای یا اسکای لایت یکی از سازه های بسیار پرطرفدار در صنعت ساختمان سازی می باشد که هدف از به کار بردن آنها، عبور نور به فضاهای بسته می باشد. نمونه های بسیار کوچک این سقف ها را در نورگیر پاسیو که در اغلب خانه های ایرانی وجود داشت را می توانید مشاهده کنید که در حال حاضر با تغییر و تحول زیادی مواجه شده اند.