• استفاده بهینه و کاربردی تر از فضا
    جام تراس پارس در رده اولین شرکتهای طراح و مجری سقف های ثابت و متحرک
  • سقف های شیشه ای جام تراس
    استفاده از فضای بیرون در تمام فصول سال

سقف ثابت و متحرک

در حال حاضر بسیاری از مکانهای تجاری، تفریحی ، گردشگری و مسکونی وجود دارند که به دنبال استفاده بهینه و کاربردی تر از فضای خود می باشند که به دلیل دید بیرونی و مسائل امنیتی عملا غیر قابل کاربری می باشند، بسیاری از فضاها وجود دارند که به خاطر شرایط جوی در بسیاری از فصل های سال غیر قابل استفاده هستند و امکان استفاده از پوشش سقف کامل را نیز ندارند.تعداد بیشماری از برج های ساختمانی هستند که استخرهایشان در فضای بیرونی (حیاط) بنا شده و عملا برای ساکنان و به خصوص بانوان قابل استفاده نیستند .

در این راستا شرکت جام تراس پارس مفتخر است که در رده اولین شرکتهای طراح و مجری سقف های کشویی متحرک راه حلی عملی و کاربردی برای مسائل مذکور ارائه نماید.

سقف کشویی متحرک می تواند بسیاری از استخرها و فضاهای مشابه را کاملا کاربردی ساخته و در فضاهای رستورانی که محیط بیرون در اکثر مواقع قابل استفاده نیست را کاربردی می سازد.

سقف متحرک این خاصیت را دارد که در زمان نیاز بسته شود و بتوان از فضای داخل استفاده کرد به طور مثال بسیاری از رستوران ها از فضای باز خود در فواصل بارانی و برفی سال یا در زمانیکه نور آفتاب به شدت می تابد نمی توانند استفاده کنند اما با به کارگیری سقف متحرک کشویی این مشکل حل می شود و می توان در صورت نیازسقف را باز نمود و بعد از رفع نیاز دوباره سقف را جمع کرد؛ کاربری سیستم سقف کشویی در مراکز تجاری و مسکونی نیز بدین صورت می باشد.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با سقف ثابت و متحرک