سقف ثابت و متحرک

جام تراس، انواع مختلف سقف ها را در تنوع بسیار زیادی به منظور محافظت در برابر گرما و اشعه ی خورشید عرضه و پشتیبانی میکند. یک سقف پوششی خارجی است که برای انواع شرایط مسکونی و اداری مناسب میباشد.

ویژگی اصلی سقفهای جام تراس این است که در مواقعی که نیازی به استفاده از آنها نیست میتوان سقف را به طور کامل جمع کرد.این امکان، شرایط لذت بردن از نور مطبوع خورشید را در هوای معتدل مهیا میکند و هنگام بالاتر رفتن خورشید و به طبع آن گرم شدن هوا به آسانی و با فشردن یک دکمه و یا با استفاده از دستگیره، سقف را باز کرده و همچنان از محیط بیرونی لذت برد.

سقف را میتوان هرجایی نصب کرد.در شرایط عادی سقف بالای در یا پنجره یا در بالکن نصب میشود، اما ساختار انعطاف پذیر سقفهای جام تراس اجازه ی استفاده از آن را در هر نوع شرایطی که نیاز باشد میدهد. تقریبا هر نوعی از براکت برای کمک به نصب سقف در تمام شرایط مختلف  یک ساختمان را شرکت جام تراس تهیه میکند.

سقفهای جام تراس بیش از ۴۰ مدل مختلف را شامل میشوند .همچنین انواع سقفهای بسیار بزگ که میتوان از آنها به عنوان آلاچیق استفاده کرد .این سیستمهای جمع شونده برای هرنوع استفاده ی خانگی و تجاری مناسب هستند و چیزی بیش از صرفا یک سقف ساده را ارائه میدهند.

 

من نیاز به محافظی در برابر خورشید دارم – اما چرا سقف جام تراس؟

در بازار رو به رشد سقف های خورشیدی، انواع سقفهای جمع شونده و ثابت بیشترین خریدار و متقاضی را داشته اند. دلیل این امر هم به طراحی ساده، استفاده ی آسان و قابلیت جمع شوندگی در مواقع لزوم برمیگردد.با توجه به آب و هوای متغییر و چهار فصل ایران، پیشنهاد ما استفاده از سقفهای جام تراس میباشد که با تنوع بینظیر محصولات و ساختار انعطاف پذیر سقفها ، به راحتی جواب گوی شرایط محیط زندگی شما میباشد. به عنواع مثال در نواحی باد خیز به راحتی و با اضافه کردن سیستم جمع کن اتوماتیک در مواقع افزایش سرعت باد، خیالتان بابت بسته بودن سقف راحت باشد.

در مقایسه با سایر محصولات، سقفها همیشه طرفداران بیشتری دارند و دلیل آن هم طبیعت دست و پاگیر نبودن سقف، جمع شوندگی و عدم استفاده از ستون های اضافی روی زمین است.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات