را میتوان بر روی بالکن، اتاقکهای شیشه ای و یا سقف های شیشه ای نصب کرد و به کمک آن میزان شدت نور خورشید و به طبع آن افزایش دمای فضای مورد نظر را کنترل کرد.IQ Glass. Roof Shading

سایبان اتوماتیک جام تراس در قسمت بیرونی ساختار شیشه ای سقف کار گذاشته میشود. نصب سایبان و یا هر لایه ی محافظتی دیگری در بیرون از ساختار شیشه ای مورد نظر محاسن فراوانی دارد، اما مهمترین فایده ی آن جلوگیری از ورود نور خورشید به فضای داخلی و به دنبال آن کنترل افزایش غیر قابل تحمل دمای هوا و کنترل شدت نور ورودی در فصل تابستان است.

جام تراس مجری انواع سایبانهای اتوماتیک با طرح های نوین است. این سایبانها سایبانِ بر پایه ی اکریلیک را میتوان با توجه به سلیقه ی مشتری و یا طرح و رنگ ساختمان اصلی در انواع طرح و نقش و رنگ دلخواه ارائه کرد. این سایبانها ی اتوماتیک جام تراس توانایی پوشش دادن سطوحی تا ۳۶ متر مربع را دارا میباشند. درصورت لزوم برای پوشش محیطی به مراتب بزرگتر میتوان از سایبانهای چندگانه در کنار هم استفاده کرد. جنس پارچه ی سایبان به گونه ای است که میتواند تا ۹۹ درصد اشعه ی مضر UV را بازتاب دهد و به کمک تکنولوژی نانوی به کار رفته در سطح این پارچه هم دیگر نباید نگران جذب آلودگی و کثیفی بود.

چهارچوب آلومینیومی سایبان و نیز شیار هدایت کننده ی آن برای حمایت و نیز کنترل حرکت پارچه ی سایبان در قسمت بیرونی سقف شیشه ای یا اتاقک شیشه ای نصب میشود.این ساختار آلومینیومی را میتوان در طیف رنگی گسترده ای برای هماهنگی هرچه بیشتر با طرح بالکن یا ساختار شیشه ای مورد نظر مشتری آماده سازی کرد.

سایبانهای اتوماتیک جام تراس را میتوان به کمک یک ریموت کنترل بسیار ساده هدایت کرد و در صورت خواست مشتری نیز امکانات نصب سنسور باد و آفتاب نیز فراهم میباشد. تمامی سایبانها در مقابل انواع شرایط آب و هوایی تست شده اند و توانایی مقاومت در مقابل بادهایی تا سرعت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت را دارا میباشند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات