سایبانهای اتوماتیک جام تراس بخشی از تجهیزات خارجی ما هستند که راه حلی آسان برای ایجاد سایه ی دلخواه در محیط دلخواه را فراهم میسازند.IQ Glass. Roof Shading

سایبانهای جام تراس میتوانند به تنهایی برای سایه افکندن بر روی پاسیو یا تراس و یا به عنوان ابزاری برای ایجاد محافظی خارجی بر روی اتاقک یا سقف شیشه ای و ایجاد مانعی در برابر باران و یا نگاه های مزاحم استفاده شوند.

پارچه ی سایبانها به منظور محافظت در برابر فرسایش در هوای مطبوع درون کاست فلزی خود جمع شده و در هنگام استفاده به کمک دو بازوی حداکثر ۴ متری خارج شده و محیطی با حداکثر ۴۸ متر مربع را پوشش میدهند. این کست های آلومینیومی را برای هماهنگی هرچه بیشتر با ساختمان خود میتوان در رنگ های مختلفی سفارش داد.

جنس سایبان از اکریلیک نفوز ناپزیر ساخته شده است و تا میزان ۹۳ الی ۹۹٫۹ درصد در مقابل اشعه ی مضر UV و حرارت خورشید قدرت محافظتی دارد. به دلیل استفاده از تکنولوژی نانو در سطح خارجی سایبان هیچ گونه آلودگی و گردو خاک جذب نمیشود. این نوع خاص از سایبان را میتوان در طیف رنگی روشن و در صورت نیاز همراه با طرح دلخواه سفارش داد.

برای راحتی اقامت در خارج ساختمان (تراس، بالکن، پاسیو) میتوان تجهیزات جانبی مختلفی را نیز سفارش داد. برای نورپردازی مناسب و کم مصرف میتوان از چراغ های LED نصب شده در کاست و میله ی جلویی سایبان استفاده کرد و از ۳۰۰۰۰ ساعت عمر مفید آنها بهره جست. همچنین با نصب پرده های عمودی در مقابل سایبان نیز میتوان محیطی دنج و اختصاصی را به فضای بالکن خود ارزانی داشت.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات