درهای تک و دو لنگه با قاب آلومینیومی و عایق حرارت

درهای آلومینیومی جام تراس با طراحی به روز و مدرن همراه با گوشه های مربعی قابلیت هماهنگی با سایر محصولات ما را دارا هستند.سیستم های دو لایه و سه لایه ی شیشه ای قابلیت عایق بودن در مقابل صدا و دما را تا حد بسیار بالایی فراهم میکنند. آلومینیوم نسبت به upvc مستحکم تر است و ثبات بیشتری دارد ، همچنین به کمک آلومینیوم میتوان مقاطع باریک تر، ظریف تر و به روزتری ساخت که تقریبا نیازی به تعمیر و نگه داری ندارد.

این درهای زیبای جلویی و یا پشتی، جلوی عوامل و مزاحمتهای ناخواسته را میگیرد.با قابلیت باز شدن از هر دو طرف به سمت داخل یا خارج و فاصله ی کم از سطح زمین ، درهای آلومینیومی جام تراس برای محیط های شروع و پر رفت و آمد بسیار مناسب هستند، زیرا به علت دارا بودن ساختار بسیار پیشرفته طول عمری بالا و اطمینانی مثال زدنی را به نمایش میگذارند.

برای تقارن در ساخت و ساز میتوان درهای آلومینیومی را همراه با سایر درهای کشویی و یا تاشوی بدون قاب از کمپانی جام تراس تهیه کنید.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات