به شما درب کشویی ریلی را معرفی میکند که محصولی مدرن و ایده آل برای ورودی های بسیار عریض میباشد.

فریم آلومینیومی بکار رفته در این درب های جمع شونده از نوع بسیار مرغوب و باکیفیت میباشد و کاملا مناسب شرایط یک دیوار عایق شیشه ای است. درب های جمع شونده جام تراس را میتوان در قالب های شیشه ای دو و سه جداره سفارش داد. تمام اتصالات و جزییات فریم این محصول به شکلی مدرن و چهارگوش ساخته شده و یکی از باریکترین فریم های موجود در رده ی خود را ارایه مینماید اگر میخواهید ورودی کل نمای ساختمان خود را تا ۹۰ درصد باز کنید جام تراس.

هرکدام از این درب ها دارای ضخامتی به اندازه ی ۱۲۰ میلیمتر عرض ۱۲۰۰ میلیمتر و حداکثر بلندی ۳۰۰۰ میلیمتر میباشد.

فریم آلومینیومی مدرن بکار رفته در درب های جمع شونده در انواع رنگ های سفارشی و هماهنگ با خواست و سلیقه ی شما موجود میباشد. تمامی لولاها و چفت و بست های بکار رفته در این محصول از جنس فولاد ضد زنگ بسیار باکیفیت به منظور افزایش کارایی درب ها میباشد و همچنین نوع دستگیره درها را نیز میتوان از بین طیف گسترده ای از مدل های موجود انتخاب کرد. Bi Fold Doors | Bi Folding Doors

شیار موجود در پایه ی درب ها را میتوان در صورت نیاز با یک سیستم زه کشی اختصاصی ترکیب کرد تا خیال شما از بابت تجمع آب در هنگام شستشو یا بارندگی آسوده باشد. نوع شیشه ی به کار رفته را هم میتوان به صورت محافظ در برابر اشعه های مضر آفتاب انتخاب کرد.

هر کدام از درب ها را میتوان به صورت چپ گرد راست گرد یا ترکیبی نصب کرد. تعداد لنگه های درب را نیز میتوان با توجه به خواست مشتری به صورت تکی یا چند گانه تا هر تعداد مورد نیاز سفارش داد.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

آخرین مقالات