درب های آلومینیومیِ کشویی

دربهای کشویی آلومینیومی جام تراس به هر نوع ساختمان جلوه ای پویا بخشیده و علاوه بر حداکثر کردن نور ورودی ، زیبایی خاصی  به نمای ساختمان شما میبخشد. به کمک ریل های دوگانه و سه گانه ، امکان نصب یک پنل تا هشت پنل شیشه ای در محدوده ای به عرض بیست متر توسط درب های آلومینیومی کشویی جام تراس فراهم میشود.

این نوع از درها به دلیل دارا بودن قاب آلومینیومی بسیار با کیفیت قابلیت این را دارند که در قالبهای بزرگتری ساخته شوند و این بدان معناست که شما نیاز به تعداد پنلهای کمتری دارید و این یعنی عرض کمتر پنلها به نسبت درهای آکاردئونی در هنگام باز شدن. این قابلیت باعث میشود که زیبایی درها در حالت باز و بسته حفظ شود که عاملی مهم در شرایط آب و هوایی متغییر محسوب میشود.

اگر ساختمان شما دارای ورودی های متعددی اعم از  در ، پنجره و ورودی های سقف میباشد ، ما به شما انواع محصولات از قبیل درب های آلومینیومی تاشو را پیشنهاد میکنیم و چنان چه تمایل به سفارش ست کامل محصولات را دارید ، میتوانید از مشاوره ی ما در زمینه ی متحدالشکل بودن و کارایی بهره مند شوید.

 

%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس