بالکن شیشه ای امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. استان بزرگ و پرجمعیت البرز با داشتن شهرهایی چون هشتگرد و … از نظر موقعیت جغرافیایی در شرایط خاصی قرار دارد، بعضاً تابستان گرم و زمستان بسیار سرد بالکن ها را غیر قابل استفاده کرده است؛ از طرفی خنکی ارزشمند داخل نیز بعضاً از این قسمت دچار اتلاف می شود.

Image result for glass balcony systems

البرز جزو متراکم ترین مناطق کشور است و بسیار مهاجرپذیر است وشهرهای کوچک بسیار در آن همواره در حال رشد و توسعه می باشند و تعداد آن نیز در حال زیاد شدن است و از طرفی منطقه ای صنعتی با موقعیت سوق الجیشی مهم (شهری میان قزوین و تهران) است که تردد و عبور و مرور زیادی دارد؛ همچنین جمعیت زیاد در آن منجر به افزایش آلودگی صوتی و آلودگی هوای آن شده است.

تراکم جمعیت باعث کوچک شدن متراژ خانه ها می شود و اینجا نقش بالکن بیش از پیش خود را نشان می دهد. از طرفی کرج منطقه ای نیست که در خلاقیت و نوآوری در دنیای امروز از دیگر شهرها باز بماند و لذا تقاضای بالکن شیشه ای در آن رو به افزایش است.

Related image

با شیشه بالکنی می توانیم بالکن را به خانه اضافه کرده و در اوقات مناسب روز از آن محل استفاده ی مطلوب کنیم.

بالکن شیشه ای بسیار منعطف است و از نظر رنگ و طراحی قابل انعطاف بسیار است و می توان آن را کاملاً به منزل و شهر شما منطبق کرد.

برای مطالعه ی فواید بالکن شیشه ای روی آن کلیک کنید.

 

جهت دریافت توضیحات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.