اتاقهای شیشه ای اضافه شده به ساختمان یا گلخانه های ساخته شده با واحدها ، پنلها و ساختار کاملا شیشه ای جام تراس.

اتاقک‌های شیشه ای جام تراس میتوانند فضایی کاملا شفاف و منحصر به فرد را بدون استفاده از قابهای فلزی فراهم کنند. با استفاده از پنل‌های شیشه ای بسیار مستحکم چند لایه و بدون فریم میتوان ساختاری کاملا شیشه ای و بدون هرگونه مانعی برای نمای بیرونی ایجاد کرد.

از انواع مختلف شیشه های هوشمند میتوان در ساختن این فضاهای منحصر به فرد استفاده کرد؛ به عنوان مثال شیشه های گرماده میتوانند به عنوان منبع حرارتی اتاقک های شیشه ای استفاده شود، شیشه های دارای پوشش محافظتی در مقابل تابش اشعه‌ی آفتاب توانایی ایجاد لایه ای محافظ در مقابل تابش های مضر UV را دارا می‌باشند و به دلیل تکنولوژی به کار رفته در آن نیاز بسیار کمی به امور تعمیر و نگه داری و نظافت مداوم دارند.

jamterrace-extensions-glass-room (1)

از این فضاهای اضافه شده میتوان بسته به شرایط استفاده های متفاوتی کرد که مهمترین و معمول ترین آن به عنوان گلخانه یا اتاق شیشه ای است. استفاده از شیشه های عایق دو لایه و سه لایه با نرخ بهره وری بالا در فصول مختلف دمای مطبوع شما را در خود نگه میدارد و اختلاف دمای این اتاقهای شیشه ای را با محیط داخلی ساختمان اصلی به حداقل میرساند. برای یادگیری بیشتر در مورد تفاوت استفاده به عنوان فضای گلخانه ای و یا اتاق اضافه شده به ساختمان پورتال سایت را ملاحظه فرمایید.

اتاقک های شیشه ای جام تراس را میتوان همراه با انواع درب های شیشه ای از قبیل : تاشو، جمع شونده، بدون قاب، دو لنگه ، تکی و غیره بکار برد.

اتاقک های شیشه ای کلاسیک از دیرباز تا کنون دستخوش تغییرات و بروز رسانی های مختلفی شده است. تغییراتی مثل استفاده از شیشه های دولایه و سه لایه به جای شیشه های تک لایه، کمتر شدن استفاده از ساختار فلزی در ساختمان اتاقک، استفاده از درب های شیشه ای با ابعاد آزاد و استفاده ی بسیار نرم و روان.

jamterrace-extensions-glass-room (3)

استفاده از اتاقکهای شیشه ای به عنوان فضای اضافه شده به بنای اصلی امروزه با استقبال بسیار گسترده ای روبرو شده است دلیل اصلی آن هم میتواند به کار بردن شیشه های حرارت دیده ی بسیار مقاوم با ایمنی بالا، محافظت مناسب در برابر اشعه ی مضر آفتاب، استفاده از درب های شیشه ای مطابق طراحی مدرن امروزی و مجموع این عوامل باعث به وجود آمدن فضایی بسیار شیک و منحصر به فرد با استفاده ی دایمی در کل طول سال میشود که میتواند حتی باعث افزایش ارزش ملک شما هم بشود.

اتاقکهای شیشه ای جام تراس به شما اجازه میدهد که خانه ی خود را با فضایی بسیار مدرن و بروز گسترش دهید و در کنار استفاده بیشتر از نور با ارزش خورشید، زیبایی باغچه ی خانه را نیز در فصول مختلف بیشتر عیان می کند.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با بالکن و تراس شیشه ای