بنر-مقاله-بالکن-شیشه-ای-جام-تراس-1800-450

سیستم بالکن شیشه ای بیشتر به عنوان پوشش بالکن ها بوده و با توجه به بازو بسته شدن شیشه ها بصورت آکاردئونی می توان از فضاهای بلاستفاده بالکن ها استفاده بهینه نمود.در سیستم بالکن شیشه ای یک ریل آلومینیومی در کف و یک ریل در سقف اجرا شده و مابقی فضا به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود بگونه ای که پانل اول ثابت بوده و بصورت درب باز و بسته می شود و بقیه پانل ها به ترتیب در مسیر ریل حرکت کرده و عمود بر مسیر حرکتی خود در محل درب از مسیر ریل خارج شده و در کنار درب قرار می گیرند.

در این سیستم شیشه ها از جنس سکوریت با ضخامت ۸ میلی متر می باشند ، پروفیل ها از جنس آلومینیوم و یراق آلات کاملا فلزی و ضد زنگ می باشند.

مزایای سیستم بالکن شیشه ای:

وسعت بخشیدن و استفاده بهینه از محیط

سهولت در نظافت شیشه ها

عدم نفوذ گردو غبار

۷۰% عایق صوت و حرارت

مانع نفوذ برف و باران و گرد و غبار

جلوگیری از ورود و لانه گذاری پرندگان و حشرات

ایجاد محلی ایده آل برای پرورش گل و گیاهان

قابل اجرا در هر شکلی از بالکن(قوسی،چند ضلعی و …)

در این راستا شرکت مهندسی جام تراس پارس به عنوان اولین طراح و مجری سیستم های متحرک بالکن شیشه ای بصورت تخصصی از مرحله مشاوره، بررسی،طراحی و مهندسی تا پیاده سازی و اجرا تا کنون موفق به اجرای بیش از هزار پروژه موفق در سراسر کشور گردیده است.

شیشه بالکن(glass balcony)،محصولی درخور توجه

شیشه بالکن محصولی  مدرن می باشد که در درون خود قابلیت های زیادی را به همراه دارد.شیشه بالکن می تواند به شما در استفاده هر چه بهتر از بالکن یا تراس کمک کند.این محصول دارای خصوصیاتی  کاملا منحصر به فرد می باشد.اگر نگاهی گذرا به بالکن واحد های مختلف بیندازیم در اکثر موارد چیزی جز کثیفی و به هم ریختگی مشاهده نمی کنیم.دلایل این اتفاق نیز عدم پوشش مناسب برای بالکن یا تراس می باشد.

به خاطر وجود گردو خاک، ریزش برف و باران، حیوانات و حشرات مزاحم و دلایل متعدد دیگر، ساکنان کمتر علاقمندند که از بالکن یا تراس استفاده نمایند.در شهر های بزرگ به خاطر وجود آلودگی صوتی و هوا تقریبا محال است که بتوان در بالکن نشست و از مناظر بیرونی لذت برد. مشکلات گفته شده در بالا با به کارگیری شیشه بالکن حل می شود .یعنی با شیشه بالکن دیگر خبری از گردو خاک، حیوانات و حشرات موذی و صداهای مزاحم  نیست و می توان با آسودگی خاطر در بالکن یا تراس نشست و از دیدن مناظر بیرون لذت برد. شیشه بالکنی تا هفتاد درصد عایق صدا می باشد.

در واقع می توان با نصب شیشه بالکن صدا را مدیریت کرد و از شنیدن صداهای ناهنجار جلوگیری کرد.پس می توان بدون اینکه سروصدا مارا اذیت کند در بالکن یا تراس نشست و به استراحت پرداخت.یکی دیگر از معضلات بالکن ها،سرما و گرما در فصول مختلف سال می باشد. به عبارت بهتر سرما و گرما مانعی می شود که بتوان در بالکن یا تراس نشست. شیشه بالکن این معضل را نیز حل نموده است. شیشه بالکن هفتاد درصد پوشش برودتی ایجاد می کند. شرکت جام تراس اولین شرکتی بوده که در این  رده محصولی سرمایه گذاری نموده و با افتخار در طول سالیان مختلف در خدمت مشتریان عزیز بود است.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت-درخواست-جام-تراس

مطالب مرتبط